Aktuality

On line prodeje pokračují

Netrvala dlouho radost, že jsou otevřené obchody s elektronikou a že foto je elektronika. Bác ho a kamenné obchody mají obrazně řečeno roletu dole. Fungují ale on line prodeje. Foto Škoda v této souvislosti vzkazuje:

Nakupte nad 500 Kč (zboží či služby) a službou DPD vám dovezeme jakékoli fotoprodukty či fototechniku až ke dveřím úplně zdarma!

Pokud jste v karantétně, i na to jsme připravení a hravě to zvládneme. Služba DPD vám balíček doručí až ke dveřím, nemusíte nic podepisovat a pouze esemeskou potvrdíte, že jste zboží obdrželi. Doporučujeme platit bezhotovostně (online), abychom se vyhnuli jakémukoliv kontaktu. Ke každé objednávce budeme přistupovat individuálně, abyste vy i kurýr byli v maximálním bezpečí.

On line prodeji je dobře věnovat pozornost ještě z jiného důvodu. Mám hlášku, že se uč leckde chystá od 1. dubna zdražení v důsledku pohybu kurzů a potíží s dodávkami. Já osobně si medím, že jsem si Voigtländer 21/2.5 stačil osobně koupit ještě v pátek osobně v krámě (Be Foto v Holešovicích), od soboty bych musel na on -line… a bůhví kolik bych za něj zaplatil za čtrnáct dní. Námět k přemýšlení… Buďte on line, zbrojte na lepší časy, nikam zbytečně nelezte a opatrujte se.