Nezařazené

Živé vysílání: Marketing pro fotografy 21. května od 18:30

Živě vysílání zde poběží: 21. května 2015 od 18:30. Pouze v přímém přenosu můžete kurz sledovat bezplatně. 

Živě vysílání zde poběží: 21. května 2015 od 18:30. Pouze v přímém přenosu můžete kurz sledovat bezplatně. 

Silný marketing je základním stavebním prvkem všech úspěšných podniků, ale mnoha podnikatelům chybí znalosti a sebedůvěra potřebná pro efektivní podporu a prodej své značky. Přidejte se k autorovi knihy Úspěch neměřitelný penězi a marketingovému odborníkovi Tomáši Barčíkovi, který vás spolu s profesionálním fotografem Petrem Peluchou provede úvodním marketingovým seminářem, přibližujícím základní marketingové principy pro vytvoření identity značky. Tomáš a Petr vám pomohou překonat svůj strach, tak abyste se s jistotou mohli spojit se svými ideálními zákazníky.
V tomto přehrávači poběží živé bezplatné vysílání až ve čtvrtek 21. května od 18:30 do 21:30. Další informace najdete níže.

 

Videozáznam kurzu můžete zakoupit zdeDo 21. května půlnoci si můžete kurz zakoupit o 500 Kč levněji. 

Videoupoutávka

Na konci článku najdete další program vysílání a již hotové videozáznamy kurzů. 

V průběhu tohoto kurzu budete rozvíjet strategie pro určení toho, kdo je vaším potenciálním klientem, na kterého můžete zacílit, a to, co musíte udělat pro vybudování silné zákaznické základny. Petr se s vámi poděli o zkušenosti budování značky a image fotografa. Od Tomáše se dozvíte, jak otisknout svou stopu na trhu a postavit ziskový business. Po absolvování kurzu budete mít základ pro sestavení marketingového plánu a strategie pro oslovení zákazníků a získáte sadu nástrojů pro stavbu silné a konkurenceschopné značky.

Videozáznam kurzu můžete zakoupit zde.  Do 21. května půlnoci si můžete kurz zakoupit o 500 Kč levněji.