Nezařazené

Živé bezplatné vysílání: Fotografický akt s Karlem Pobříslem

Vysílání v tomto přehrávači poběží ve čtvrtek 4. června od 18:30. Další informace najdete níže.

Vysílání v tomto přehrávači poběží ve čtvrtek 4. června od 18:30. Další informace najdete níže.

 

 

 

Špičkový fotograf Karel Pobříslo Vás provede tímto fotografickým tématem, které je alchymii fotografického umění, vášně a divoké krásy. 

 
Co Vás čeká
Spousta informací o tom, jak na to, když chcete pracovat s nahým modelem.
Pro mnoho fotografů je tenhle obor příjemnou kreativní protiváhou jejich komerčního snažení, pro jiné jejich stěžejní disciplínou, no a pro další jen více či méně naplněným tvůrčím snem. Jsou i tací, kterým ostych před přirozenou lidskou nahotou svazuje ruce a omezuje jejich tvůrčí snažení, zbytečně. Kurz, který jsme pro vás připravili, vás do problematiky fotografického aktu zasvětí, jak po stránce teoretické, tak především po té praktické. A to pod vedením zkušeného a dlouholetého lektora a zároveň profesionálního fotografa Karla Pobřísla, autora fotografických aktů publikovaných v českém vydání časopisu Playboy, italském Nu, americkém Ultra for Men, ale třeba i v SOHO revue a dalších periodikách… Zrovna tak je lektor autorem více jak desítky fotografických výstav, právě na toto téma.

 

 
 
Obsah
 
Co se dozvíte a naučíte?
Řeč bude o tom, odkud až kam sahá tenhle žánr. Jak a proč mít dopředu připravený koncept. Proč, ale především jak, mít vyřešen pracovně právní vztah fotograf versus model. Jak si vybírat a jak připravit model. Jakou zvolit fotografickou techniku. Něco víc o tom, že focení je malování světlem. A na víc, lektor a fotograf v jedné osobě, vám předvede svá jak komerční, tak výtvarná portfolia fotografií a zasvětí vás do problematiky jejich vzniku a následného užití.

 

Cena

Živé vysílání: zdarma

Osobní účast: 1790 Kč

Záznam kurzu: 1390 Kč

 

Čas vysílání kurzu

Osobní účast ve studiu v 18:00

Začátek živého přenosu: 18:30

 

 

 

 

— Delivered by Feed43 service

]]>