Nezařazené

Zaskočte si pro březnové FotoVideo!

Začínáme Fotografem měsíce, který není nikdo jiný, než světoznámý Andreas H. Bitesnich, pokračujeme krásnými akty Terezy z Davle a její výpovědí o tom, jak se u ní nechávají fotit vlivné a bohaté ženy a vrcholem obrazové části jsou fotografie největších českých mistrů namátkou Drtikola, Sudka, Funkeho, Chocholy a dalších, které si můžete s úctou prohlédnout v materiálu nazvaném Civilizované iluze. Ve výčtu exkluzivních obrazových materiálů nechybí ani čerstvý vítěz soutěže Fotograf roku 2011, Miloš Klemsa a unikátní, pozlacené akty Jiřího Georgie Ksandra.

Je toho více (přidaných článků) nejen v obrazové části březnového vydání. Pro ty co rádi zasílají své snímky do různých, kvalitních fotografických soutěží máme celkem šest nových soutěží o spoustu hodnotných a krásný i peněžních cen a samozřejmě další, velmi atraktivní téma v soutěži Fotograf roku 2012.

V praktické části se naši lektoři předhánějí v nabídce rad a fotografických zkušeností a opět se můžete v klidu a pohodě připravit na další soutěžní téma Fotograf roku.

Technická část je tentokrát nabitá ještě horkými novinkami firem Nikon, Olympus a Epson a pro ty, co si nepřejí, aby se jejich fotografie kopírovaly, máme speciální nabídku. Je toho moc a zase více než minule. FotoVideo stojí za to číst a sledovat!

Objednat FotoVideo si můžete hned na www.ifotovideo.cz nebo na telefonech:225 985 225 a 777 333 370 nebo pošlete sms ve tvaru: FOTOVIDEO JMÉNO, PŘÍJMENÍ, ULICE A ČÍSLO, PSČ, MĚSTO na číslo: 605 202 115!

Krásné jarní světlo a dokonalé snímky vám všem přeje redakce FotoVideo a www.ifotovideo.cz