Nezařazené

Vaše velké šance v listopadovém FotoVideo

Je nepsanou fotografickou pravdou, že soutěže dělají nové fotografy, nacházejí talenty, připravují fotografům každého věku a všech kategorií jejich úspěšnou, fotografickou dráhu. Kdo to zkusil, potvrdí, že soutěžit znamená se bavit, mít cíl, systém i odvahu. A tato odvaha se opravdu vyplácí. Prolistujte si nové FotoVideo a vyberte ze soutěží právě zahajovaných nebo se vraťte na náš web ifotovideo.cz a zkuste se ještě zapojit do soutěží již probíhajících. Samozřejmě se o tom, jaké podmínky a ceny na vás čekají, dočtete i na Facebooku. Ale pospěšte si! Témata i podmínky se mění a uzávěrky jsou nekompromisní. I v tom je to kouzlo: čas běží, ale s námi nezestárnete.

Naší největší fotografickou soutěží je samozřejmě Fotograf roku. Má dvanáct témat a tak si každý měsíc můžete vyzkoušet, ve kterém žánru jste lepší, a který potřebujete ještě dotáhnout. Pojďte s námi do toho. Základem a nositelem všeho je samozřejmě náš časopis, který je dobré mít pořád u sebe!

Vyberte si z obsahu listopadového vydání časopisu FotoVideo:

NOVÝ RED BULL ILLUME IMAGE QUEST JE READY
Neváhejte se zúčastnit světové soutěž nejvyšší kategorie

MINIFOLIO: AKTY A ZASTŘENÁ KRÁSA
Fotografická poezie Kristýny Dražanové

FOTOUDÁLOST: CZECH PRESS PHOTO 2015 VYHODNOCENO
Apokalypsa zachycená objektivem vítězí

OSOBNOST: ORBIS PICTUS JANA SÁGLA
Svůj první fotoaparát dostal již v šesti letec

ROZHOVOR: VÁCLAV ŠILHA O KALENDÁŘÍCH A DALŠÍM
Zlínská zoo má jeden z prvních interaktivních kalendářů v ČR

SOUTĚŽ S GITZO: JAK FOTÍ MISTR DAVID NOTON?
Někdy zažívám zdánlivě nekonečné čekání…

FOTOGRAF ROKU 2015: NEJLEPŠÍCH 20 SNÍMKU “MAKRO A CLOSE-UP”
Jste mezi nejlepšími? Zajímá vás, kdo bodoval v jedenáctém tématu?

A chcete další a další spoustu inspirativních a praktických materiálů? Listopadové vydání časopisu FotoVideo najdete na novinových stáncích a v kvalitních prodejnách tisku po celé České i Slovenské republice.

 

A pokud jste spokojení s tím, co vám v každém vydání nabízíme, objednejte si co nejdříve předplatné časopisu FotoVideo v papírové i elektronické podobě a budete ho mít stále u sebe. JJe čas si nás předplatit! Koupí našeho předplatného ušetříte téměř 40% vašich výdajů oproti koupi v běžné prodejně. A ještě si můžete vybrat dárek! A nezapomeňte, že v každém vydání najdete více než 20 nejlepších snímků z aktuálně vyhodnoceného tématu soutěže Fotograf roku a další desítky čtenářských snímků z našich bohatě dotovaných soutěží!
Předplatné časopisu FotoVideo je i výborným VÁNOČNÍM DÁRKEM pro každého, kdo rád fotí či natáčí video a chce své fotografování stále zlepšovat.

Klikněte hned na:
www.ifotovideo.cz
a
www.fotografroku.cz