Nezařazené

Svícení v produktové fotografii

Ve spolupráci s projektem http://www.kurzyzive.cz/?tracking=5400a7bd17dd3 jsme pro Vás připravili živé vysílání se známým fotografem a lektorem Vítkem Mádrem. Kurz můžete pouze během přímého přenosu vidět bezplatně. Poté již bude k dispozici zpoplatněný videozáznam.
 
Vysílání poběží v tomto přehrávači 9. dubna od 18:30 – 20:30. Další údaje ke kurzu najdete níže.Ve spolupráci s projektem http://www.kurzyzive.cz/?tracking=5400a7bd17dd3 jsme pro Vás připravili živé vysílání se známým fotografem a lektorem Vítkem Mádrem. Kurz můžete pouze během přímého přenosu vidět bezplatně. Poté již bude k dispozici zpoplatněný videozáznam.
 
Vysílání poběží v tomto přehrávači 9. dubna od 18:30 – 20:30. Další údaje ke kurzu najdete níže.


 
 
Video upoutávka na kurz 
Videozáznam si můžete do 9. dubna půlnoci zakoupit za zvýhodněnou cenu 490 Kč. Zakoupením kurzu již nyní ušetříte 500 Kč!

Navíc jsme exkluzivně pro Vás připravili slevový kupón v hodnotě 100 Kč, který můžete uplatnit při objednávce. Stačí do
pole kupón v objednávce zadat kód: digineff10


http://www.kurzyzive.cz/katalog-kurzu/fotograficke-kurzy/product/70-sviceni-v-produktove-fotografii?tracking=5400a7bd17dd3

 

Popis:
Nestačí vám jen znalosti svícení u portrétů a rádi byste se zdokonalili i v produktem svícení? Je složitější, ale jeho znalost vám umožní se orientovat ve všech ostatních fotografických oborech. To, co platí o svícení u produktů, platí i u focení krajiny, architektury, aktu a s jednou výjimkou i u portrétu. Jde tedy o fotografický základ.

Cíl kurzu:

Cílem kurzu je, aby zájemci získali přehled o tom, jak řešit základní problémy při svícení v produktové fotografii.

Díky znalosti jejich řešení pak postupně získají jistotu pro řešení i složitějších fotografických problémů.

Komu je kurz určen:

Kurz je určen začínajícím profesionálům a pokročilejším amatérům. Nezáleží na tom, jestli si fotografií chcete vydělávat, tyto znalosti se hodí i amatérům, kteří chtějí mít lepší fotografie.

Lektor:

Vít Mádr se narodil v roce 1959 v Brně.

Studoval malířské techniky u prof. Petra Skácela na Lidové konzervatoři v Brně a základní i nástavbové studium na Institutu výtvarné fotografie (dnes Institut tvůrčí fotografie při Slezské univerzitě v Opavě). Je absolventem elektrotechnické fakulty Vysokého učení technického v Brně.

Je členem Asociace profesionálních fotografů České republiky.

Již koncem 80. let začal přes tehdejší podnik Dílo prodávat své obrazy a v roce 1988 získal povolení provozovat fotografickou živnost. Na volnou nohu přešel na začátku roku 1989 a začal se věnovat nejdříve výtvarné a modelingové fotografii a malbě a o něco později reklamní fotografii, které se jako hlavní profesní činnosti věnuje dodnes
nejvíce.

Ve své profesionální tvorbě se zabývá širokým spektrem reklamní fotografie – od produktové fotografie, kde dominuje zejména kulinářská fotografie, přes fotografii nábytku a interiérů i exteriérů, až po fotografie life-style, portrétní, módní a modelingové.

Mezi jeho klienty patří reklamní agentury i mnohé firmy.

Od roku 2004 se také věnuje lektorské činnosti, zpočátku pro Institut digitální fotografie (IDIF). Svým studentům se snaží předat především své letité praktické zkušenosti při práci se světlem. Nyní přednáší v rámci Ateliéru Víta Mádra, který je součástí Ateliéru fotografické praxe – AFOP. Afop je podporován serverem DigiNeff.cz.

Zabývá se rovněž volnou tvorbou. Své práce vystavuje i prodává. Je zastoupen v četných soukromých i galerijních sbírkách nejen v České republice, ale po celém světě.

Žije a pracuje v Brně, pracovně však cestuje po celé republice i zahraničí.

Zakoupení videozáznamu


Videozáznam si můžete do 9. dubna zakoupit za zvýhodněnou cenu 490 Kč. Zakoupením kurzu již nyní ušetříte 500 Kč!

Navíc jsme exkluzivně pro Vás připravili slevový kupón na fotografické kurzy
v hodnotě 100 Kč. Stačí do pole kupón v objednávce zadat kód: digineff10