Nezařazené

Svět je krásný s červnovým vydáním FotoVideo! (reklama)

Chcete být bohatší o nové fotografické zážitky, chcete si vybrat tu nejlepší techniku, která se právě objevila na našem trhu, chcete se zadarmo naučit fotografovat ženskou krásu? Žádejte FotoVideo!

Chcete být bohatší o nové fotografické zážitky, chcete si vybrat tu nejlepší techniku, která se právě objevila na našem trhu, chcete se zadarmo naučit fotografovat ženskou krásu? Žádejte FotoVideo!
Červnové FotoVideo hýří nejen dokonalostí záběrů Jana Lukase z jeho milovaného New Yorku, ale i krásou ženských těl, která jste fotili, či budete fotit sami. Vaše výtvory v tomto vydání hodnotí hned dva zkušební fotografičtí lektoři. Necháte se poučit nebo to zkusíte sami?
Jak už je v redakci FotoVideo zvykem, nechybí ani v tomto vydání nic, co byste ke svému fotografování nepotřebovali. Vedle úžasných černobílých záběrů se můžete kochat i glamour fotografií, vedle neuvěřitelného světa mikrofotografie si můžete nechat poradit i se zvláštní fotografickou kompozicí. Pro ty co s námi soutěží, ať už ve Fotografovi roku či v dalších soutěžích, rozdáváme mnoho dalších, hodnotných cen a ti, co zaslali své snímky do Photo Annual Awards se dozví, jak v této náročné soutěži dopadli.

Rozšířili jsem praktické články, nabízíme rady jednoduché i složité, pro ty co začínají i pro ty už mnohem vyspělejší. Umíte udělat z fotografie zhotovené obyčejným kompaktem fotku prvotřídní kvality? Víte co je to vyvážení bílé? Připravujete se fotit v ulicích náročné téma „Lidé“? Sestavujete si vlastní portfolio? Jste talent nebo máte své fotografování vydřené? Otázek je spousta a na všechny se snažíme odpovědět jasně a přehledně.

V červnovém FotoVideo je mimořádně rozšířena i nabídka fotografické techniky pro případ, že chcete nově vybavit na letošní léto. Najdete velké testy profesionálních i systémových přístrojů, vyberete si z nabídky příslušenství a poradíme vám, na co své fotografie levně tisknout. Naše redakce vám připravila i zvláštní přehled moderních tabletů pro fotografy. Jednoduše a prostě si máte z čeho vybrat.

Neváhejte a prožijte celý červen s časopisem FotoVideo! Nesmí a nemůže vám chybět. Kupte si jej a napište nám, jak se vám líbí. FotoVideo najdete v kvalitních prodejnách tisku nebo si ho předplaťte i s novými praktickými dárky pro vaše krásné fotografie.

Časopis FotoVideo si můžete okamžitě objednat zde. Čeká na vás nový a velmi praktický dárek pro vaše fotografování.
Nádherné červnové světlo fotografování a příjemné zážitky vám přeje redakce časopisu FotoVideo a webu http://www.ifotovideo.cz/