Nezařazené

Streetové a praktické. Workshopy, které si užijete.

V pátek 10. října, den před hlavním festivalovým programem, startují v Holešovicích dva unikátní streetové workshopy. Unikátní v tom, že je povedou dvě fotografické hvězdy – Antonín Kratochvíl a Felix Lupa. Oba tito významní představitelé svých generací, mezinárodně ocenění a uznávaní fotografové, s vámi stráví celý den v prostoru pražských Holešovic, kde je spousta fotogenických zákoutí. Budete společně procházet industriální architekturou, nasávat pulzující nebo naopak ospalý život v ulicích, procházet se po přístavišti a mezi mrakodrapy ale hlavně budete společně fotit. O den později navíc budou vaše nejlepší fotografie z workshopu prezentovány před zraky diváků v hlavním sále.

Přihlásit se na streetový workshop můžete zde.

Na praktických workshopech se naučíte, jak kalibrovat monitory, natáčet videa, udělat profesionální postprodukci, jak fotografie ocenit. Dozvíte se co vše je potřeba pro mediální úspěch, spolupráci s tištěnými médii nebo jak kvalitně komunikovat společně se základy psychologie prodeje. Pavel Kozdas vám ukáže úhel pohledu a v čistě ateliérovém workshopu vás Kamil Rodinger naučí, jak fotit glamour a akt. Lektory budou dále Jiří Jaskmanický, Vít Mádr, Antonín Charvát, Tomáš Mähring, Jan Kábrt a Filip Matušinský.

Více o praktických workshopech zde.

Festival FOTOSFÉRA zkrátka nebude jen o pasivním sledování fotek, ale můžete se aktivněji zapojit přímo i vy. Už teď se máte nač těšit.