Nezařazené

Sleva Ilfordu pro čtenáře Digineffu

České zastoupení Ilfordu připravilo komerční akci, která by mohla naše čtenáře zaujmout – pokud se zabývají domácím tiskem. Až do 15.7. Ilford nabízí 20% slevu! Zde jsou podrobnosti.

České zastoupení Ilfordu připravilo komerční akci, která by mohla naše čtenáře zaujmout – pokud se zabývají domácím tiskem. Až do 15.7. Ilford nabízí 20% slevu! Zde jsou podrobnosti.Komerční sdělení:
Pojem ILFORD je nerozlučně spjat s profesionálními materiály pro fotografii. Jedná se o jednu z celosvětově známých značek, které jsou uznávány pro nejvyšší kvalitu a jejich výrobky jsou ověnčeny cenami. ILFORD dodává tři základní řady fotopapírů:

  • Řada GALERIE Prestige
  • Řada OMNIJET
  • Řada ILFOJET

Prémiová řada GALERIE Prestige je určená pro fotografy a tisk fotografií ve špičkové kvalitě. Vyznačuje se velmi vysokým dynamickým rozsahem a hlubokou dosažitelnou denzitou, perfektní ostrostí a v neposlední řadě širokým gamutem. Materiály jsou určeny pro inkoustové tiskárny a jsou kompatibilní i s pigmentovými a dye based inkousty.

Řada OMNIJET nabízí paletu materiálů komerční velkoformátový inkoustový tisk. Nabízí vysoký standard kvality a prestiž značky ILFORD v kombinaci s příznivějšími náklady tisku.

Řada ILFOJET obsahuje papíry, které jsou určené pro latexové, solventní a UV tiskárny.

Abyste i vy mohli vyzkoušet vlastnosti těchto vysoce kvalitních fotopapíru, nabízíme exklusivně pro čtenáře webového deníku www.digineff.cz slevu 20 % na všechny tři řady fotopapírů ILFORD a to až do 15.7.2016. Slevu uplatníte pří zadání hesla digineff, odkaz je zde.