Nezařazené

Půvabné a úspěšné fotografie v dubnovém FotoVideo

Vedle půvabných fotografií ženských stvoření vytvořenými krásnými ženskými fotografkami přinášíme i velmi zajímavý rozhovor s nejúspěšnějším fotobankéřem u nás. Je to pecka vidět, jaké snímky dokáží vydělat spousty peněz, jak vznikají a jak velký je o ně zájem. A není to rozhovor obyčejný, jsou v něm i důležité rady: „Chceš-li prodávat hodně, musíš se ve vyhledávání na dané klíčové slovo zobrazit na předních pozicích. Aby se fotka zobrazila na čele vyhledávání, musí po uploadu získat rychle nějaké prodeje.“ A tak dále, a tak dále. Přečtěte si, stojí to za to!

Je toho opravdu hodně, co by vás mohlo zaujmout. Instagram a jak na něj, spousta nejnovějších objektivů, co je to Hoax, kamerka do auta, a? Nechte se překvapit! 

 

Vyberte si z obsahu dubnového vydání časopisu FotoVideo a kupte si ho: 

 

ODPOVÍDÁ AGNIESZKA LOREK

Fotografka ženských snů a něžných pohádek 

 

JAKÝ JE NÁŠ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ FOTOBANKÉŘ?

Odpovídá tak trochu utajený Ilja Mašík 

 

SVĚTLO I ZVUK V DÁVNÉM ATELIÉRU

Připomínáme dvorního fotografa Jana Tomáše 

 

BLAHOPŘEJEME: VÍTĚZOVĚ SOUTĚŽE S GITZO

Kdo získá unikátní a drahé stativy? 

 

FOTOGRAFICKÉ MÉDIUM PŘITAHUJE HOAXY

Proč? Dozvíte se ve velké rubrice Digiškola 

 

NIKON JE NOVÝM GENERÁLNÍM PARTNEREM!

Fotograf roku 2016 inovuje a roste 

 

Prodáváme se po celé české a Slovenské republice. A pokud FotoVideo nebudete moci najít, napište nám. Doporučíme vám nejbližší prodejnu, kde ho zaručeně koupíte. 

Mnohé z vás zaujala jedinečná nabídka našeho předplatného. Jsme rádi, že můžete získat náš časopis na celý rok a ještě navíc s batohem, brašnou či poukazem na workshop či fotoknihu za bezkonkurenční cenu. Pokud jste spokojení s tím, co vám v tomto dubnovém vydání nabízíme, objednejte si hned předplatné časopisu FotoVideo v papírové či elektronické podobě a budete ho mít i v jeho dalších vydáních stále u sebe. Je už fakt čas si nás předplatit! Koupí našeho předplatného ušetříte téměř 50% vašich výdajů oproti koupi v běžné prodejně. A ještě si můžete příslušný dárek vybrat! A nezapomeňte, že v každém vydání najdete více než 20 nejlepších snímků z aktuálně vyhodnoceného tématu soutěže Fotograf roku 2016 a další desítky čtenářských snímků z našich bohatě dotovaných soutěží!

 

Klikněte hned na: 

www.ifotovideo.cz

a

www.fotografroku.cz