Nezařazené

Panasonic Lumix ZX1 (info)


Praha, 27. července 2009 – Pokud žijete aktivně, máte styl a rádi se odlišujete od ostatních, pak se k vám skvěle hodí fotoaparát Panasonic Lumix DMC-ZX1 zbrusu nové řady ZX. Tento malý a stylový společník vás doprovodí u všech vašich zážitků, protože se může chlubit výkonným zoomem, 25mm širokým záběrem, nahráváním videí v HD rozlišení a zároveň i kompaktním tělem, které zapluje i do kapsy u košile. Hodí se jak na večerní procházku po městě, tak na dlouhou horskou túru, kdy zvažujete každé deko navíc. Pořídíte s ním více kvalitních a ostrých momentek díky nejrychlejšímu inteligentnímu ostření na trhu a vylepšené funkci optické stabilizace POWER O.I.S. A budete-li na cestách s kamarády, pomůže vám až tři z nich najít v davu, pojmenovat je a uložit tak, abyste si snímky kdykoliv mohli podle jména snadno vyvolat. S novým ZX1 se prostě neztratíte.

Do dlaně se vám s Lumixem ZX1 skryje skvělý optický výkon širokoúhlého 25mm objektivu s 8x optickým zoomem Leica, který pohotově a detailně zachytí i vzdálené objekty. A kdo by potřeboval dohlédnout opravdu daleko, může díky funkci Extra Optický Zoom dosáhnout až obřího zvětšení 15,6x. Ultraširokoúhlý 25mm objektiv zajistí záběr od obzoru po obzor i obrázek celé společnosti večer u vína. Rozlišení 12,1 megapixelu vám pak umožní pořízené fotografie zvětšovat při zachování každého detailu, vyřezávat libovolné části a kvalitně tisknout.

Režim Inteligentní Auto, charakteristický a vysoce oceňovaný pro fotoaparáty Lumix, zajistí krásné snímky s lehkostí a kvalitou výstupu vysoko nad možnostmi běžných automatických systémů. Vysokorychlostní autofokus v kombinaci se superrychlým startem garantuje okamžitou reakci a umožňuje zachytit i ty nejprchavější chvíle. Nová generace optického stabilizátoru POWER O.I.S. 2x účinněji redukuje počet špatných fotografií vzniklých otřesy při zmáčknutí spouště nebo při fotografováni za šera s dlouhou expozicí. Oblíbený režim Rozpoznávání známých tváří dokáže nově rozpoznat až tři osoby zároveň a dodá k nim jméno, takže je později můžete snadno vyhledat.

Abyste za všech okolností měli nad snímky kontrolu, je fotoaparát vybaven 2,7palcovým inteligentním LCD panelem. Jak pod ostrým poledním sluncem, tak v příjemném stínu uvidíte čistý a jasný obraz. V terénu oceníte i dlouhou výdrž baterie, se kterou na jedno nabití pořídíte až 380 snímků.

Pokud vám záleží na každém detailu, tak se můžete k novému Lumixu ZX1 i stylově obléci. Důležité je ladit s ušlechtilým hliníkovým tělem a barvou, pro kterou jste se rozhodli – tedy buď stříbrnou, černou, modrou, bílou nebo červenou.

Doplňující informace novém modelu Lumix ZX1:
1. 25mm ultra-širokoúhlý objektiv LEICA DC s 8x optickým zoomem v kompaktním a tenkém těle Fotoaparát DMC-ZX1 je vybaven skvělým ultra širokoúhlým 25mm objektivem LEICA DC VARIO-ELMAR, který se může pochlubit 8x optickým zoomem (ekvivalent 25-200mm na běžném 35mm fotoaparátu na kinofilm) a rozlišením 12,1 megapixelu. Objektiv obsahuje 9 prvků v 7 skupinách, včetně 4 asférických čoček s 6 sférickými povrchy. Za zmínku stojí především to, že se společnosti Panasonic podařilo jako vůbec prvnímu výrobci na světě vtělit do fotoaparátu 0,3mm super-tenkou asférickou čočku a 0,3mm tenkou sférickou čočku, jejichž výroba je velice náročná. Díky tomu dosahuje fotoaparát přes své útlé a kompaktní tělo úctyhodného výkonu 25-200mm.

Díky rozsahu zoomu 25-200mm je DMC-ZX1 skvělým fotoaparátem pro široké záběry krajiny s dynamickou perspektivou, anebo pro fotografování vzdálených předmětů. Vynikající výkon zoomu lze využít i v průběhu pořizování video sekvencí. V režimu rozlišení 3 megapixely lze využít funkci Extra Optický Zoom, která využívá středové části objektivu a nabízí další zvětšení, takže celková hodnota zoomu činí až 15,6x.

2. Vynikající výkon – skvělá kvalita obrazu, svižná odezva a zlepšený výkon procesoru Venus Engine V Společným konceptem, který sdílejí všechny nové produkty LUMIX uváděné na trh v druhém pololetí roku 2009, je naprosto jednoduché a pohodlné fotografování. Ve snaze uspokojit největší touhu všech fotografů a nenechat si uniknout jedinou příležitost pro skvělý snímek, Panasonic vyvinul velmi rychlý autofokus s významným zkrácením startovací doby.

Výjimečně rychlého autofokusu bylo dosaženo pomocí řady konstrukčních vylepšení, včetně adaptace ovladače, optimalizace algoritmů a harmonizace zpracujícího softwaru. Výsledkem je velice rychlý a zároveň přesný autofokus, díky němuž si uživatelé mohou plně vychutnat rychlé fotografování, o němž se jim v minulosti ani nezdálo. Panasonic rovněž nahradil lineární zpracování paralelním, což umožnilo dosáhnout vysoké rychlosti spouštění fotoaparátu – činí pouhých 1,1 sekundy.

Při zpracování obrazu jsou chromatický a jasový šum redukovány separátně před a po zpracování signálu. Redukce šumu je dále zdokonalena dvojrozměrným rozdělením šumu na vysoko-frekvenční a nízko-frekvenční. Funkce pak dokáže efektivně redukovat nízko-frekvenční šum, minimalizovat nechtěný šum, takže výsledkem jsou krásné ostré fotografie i videosekvence.

Procesor fungující v režimu multi-tasking je velice rychlý. Časová prodleva závěrky je pouhých 0,006 sekundy, takže si uživatel může být jistý, že mu neunikne prakticky žádný, ani ten nejnáhodnější záběr. V režimu sekvenčního fotografování umí ZX1 fotografovat rychlostí zhruba 2,3 snímku za sekundu při rozlišení 12,1 megapixelu1. V sekvenčním režimu High-Speed dokáže vytvořit neuvěřitelných 10 snímků za sekundu2. Režim Flash Burst umožňuje pořizovat sekvenci fotografií s kontinuální podporou blesku3.

Navzdory výjimečnému výkonu je procesor energeticky velice úsporný, na jedno nabití baterie lze pořídit až 380 snímků.

3. Režim iA (Inteligentní Auto) přináší další výhody pro snadné fotografování S DMC-ZX1 jsou krásné fotografie neuvěřitelně jednoduchou záležitostí. Panasonic vybavil tento fotoaparát režimem Inteligentní Auto, který významně usnadňuje ovládání a redukuje chyby. V režimu iA udělá fotoaparát vše za uživatele a ten se může plně soustředit na kompozici snímku a zachycení kýženého momentu. Stačí zaměřit a stisknout spoušť. Tento režim byl nyní vylepšen o zdokonalený systém stabilizace obrazu POWER O.I.S. a vylepšenou funkci Rozpoznávání známých tváří (Face Recognition4).

LUMIX ZX1 využívá špičkových optických technologií, které Panasonic vyvinul v uplynulých letech. Od samého počátku jsou fotoaparáty Lumix vybaveny systémem optické stabilizace obrazu MEGA O.I.S. (Optical Image Stabilizer). Tato funkce jasně ukázala všem uživatelům fotoaparátů, jak důležité je potlačování chvění ruky a postupně se stala standardem, který přejali i ostatní výrobci fotoaparátů. Systém MEGA O.I.S. prodělal značný vývoj a nyní – pod novým názvem POWER O.I.S. – nabízí dvakrát účinnější redukci chvění než u předchozích modelů.

Třes ruky vzniká při stisknutí spouště nebo při fotografování  v nedostatečných světelných podmínkách a projevuje se jako nízko-frekvenční vibrace, na jejíž eliminaci je obzvláště účinný nový POWER O.I.S. Ten výrazně zvyšuje kvalitu snímků pořízených v noci nebo v interiéru, kdy není možné použít blesk, anebo kdy blesk nechce použít sám fotograf v obavě, že by zkazil atmosféru snímku. Výsledkem jsou nádherné záběry i z momentů, které by dříve byly zobrazeny pouze rozmazaně.

Model DMC-ZX1 je vybaven funkcí Rozpoznávání známých tváří, která byla velice populární u předchozích fotoaparátů řady Lumix a zde se dočkala hned několika vylepšení. Pro každou osobu lze registrovat až tři portréty, což výrazně zvyšuje přesnost rozeznání. Pokud se úhel pohledu horizontálně změní, o stejný úhel se natočí i zobrazované jméno, aby bylo možné ho lépe přečíst.

Jakmile vstoupíte do režimu iA, tyto funkce se dějí automaticky společně s dalšími výkonnými asistenčními funkcemi, jako jsou AF sledování pohybu, Inteligentní výběr scén, Inteligentní expozice a Quick AF předostření (AF Tracking, Intelligent Scene Selector, Intelligent Exposurea Quick AF) – takže můžete fotit, aniž byste se museli starat o to, že se okolní podmínky mění. Snadné, bezproblémové fotografování si můžete vychutnat doslova za každé situace a těšit se z jasných, nádherných snímků.

4. HD fotografie a HD video na televizorech VIERA
Všechny fotoaparáty Lumix dokáží pořizovat snímky v kvalitě HD (rozlišení 1920 x 1080 pixelů), které se nádherně zobrazují na širokoúhlých (16:9) televizorech Full HD. Nový model DMC-ZX1 dokonce dokáže pořizovat dynamická HD videa v rozlišení 1280 x 720 bodů při rychlosti 30 fps. Vedle toho jsou uživatelům k dispozici i formáty 16:9 WVGA (848 x 480) a běžné 4:3 VGA (640 x 480)5 6. Díky HD výstupu si můžete prohlížet videa pořízená fotoaparátem DMC-ZX1 velice snadno: stačí připojit fotoaparát k televizoru přes kabel (DMW-HDC2) – kabel je volitelné příslušenství.

Vedle toho je vám k dispozici i software PHOTOfunSTUDIO 4.0, který umožňuje snadné prohlížení a editaci nahraného obsahu. Svá videa můžete pak umístit na YouTube, případně si je vypálit na DVD disk a archivovat.

5. Další možnosti zábavy
Nabídka režimů byla rozšířena o režimy Vysoká dynamika a Foto rámečky. Režim Foto rámečků umožňuje pořizovat snímky s rámečky – tento režim je vhodný zejména pro fotografie, které chcete někomu věnovat jako dárek. Režim Vysoká dynamika zase umožňuje zachytit scénu se střední clonou i v případech, že scéna obsahuje vysoký podíl jak světlých, tak tmavých oblastí. Uživatel má na výběr ze tří možností: standardní, umělecká fotografie a černobílá fotografie, přičemž může vybírat podle požadovaného účinku a osobního vkusu.

O dodávaném softwaru PHOTOfunSTUDIO 4.0
Nejnovější verze dodávaného softwaru PHOTOfunSTUDIO 4.0 vám umožňuje prohlížet, editovat a archivovat pořízené snímky a video sekvence daleko snadněji, než tomu bylo kdykoli předtím. Celý proces je navíc podstatně zábavnější. Nový software PHOTOfunSTUDIO 4.0 startuje až 10krát rychleji než předchozí verze a snímky registruje 8krát rychleji7. Grafické uživatelské rozhraní bylo zcela předěláno, takže teď se vyznačuje jednoduchými grafickými prvky, přehledným rozložením i použitím průvodce, díky němuž je ovládání podstatně intuitivnější a velice jednoduché.

Portrétní snímky pořízené funkcí Rozpoznávání tváří jsou uspořádány přehledně v jedné složce se jménem, které bylo do fotoaparátu zaregistrováno. A nejen to, software je rovněž vybaven zcela nezávislou funkcí Rozpoznávání známých tváří, která dokáže rozpoznat obličej také na snímcích uložených ve vašem počítači a na základě tohoto kritéria je rychle roztřídit. Až budete chtít najít snímek určité osoby, nemusíte pracně procházet tisícovky fotografií uložených v počítači. Stačí sáhnout do virtuální složky, kterou pro vás připravil software. Stejně tak máte k dispozici prezentace s různými přechodovými efekty, přičemž jako hudbu do pozadí lze použít knihovnu z iTunes. Video sekvence lze nahrávat přímo na YouTube prostřednictvím integrovaného nástroje.

Praha, 27. července 2009 – Pokud žijete aktivně, máte styl a rádi se odlišujete od ostatních, pak se k vám skvěle hodí fotoaparát Panasonic Lumix DMC-ZX1 zbrusu nové řady ZX. Tento malý a stylový společník vás doprovodí u všech vašich zážitků, protože se může chlubit výkonným zoomem, 25mm širokým záběrem, nahráváním videí v HD rozlišení a zároveň i kompaktním tělem, které zapluje i do kapsy u košile. Hodí se jak na večerní procházku po městě, tak na dlouhou horskou túru, kdy zvažujete každé deko navíc. Pořídíte s ním více kvalitních a ostrých momentek díky nejrychlejšímu inteligentnímu ostření na trhu a vylepšené funkci optické stabilizace POWER O.I.S. A budete-li na cestách s kamarády, pomůže vám až tři z nich najít v davu, pojmenovat je a uložit tak, abyste si snímky kdykoliv mohli podle jména snadno vyvolat. S novým ZX1 se prostě neztratíte.

Do dlaně se vám s Lumixem ZX1 skryje skvělý optický výkon širokoúhlého 25mm objektivu s 8x optickým zoomem Leica, který pohotově a detailně zachytí i vzdálené objekty. A kdo by potřeboval dohlédnout opravdu daleko, může díky funkci Extra Optický Zoom dosáhnout až obřího zvětšení 15,6x. Ultraširokoúhlý 25mm objektiv zajistí záběr od obzoru po obzor i obrázek celé společnosti večer u vína. Rozlišení 12,1 megapixelu vám pak umožní pořízené fotografie zvětšovat při zachování každého detailu, vyřezávat libovolné části a kvalitně tisknout.

Režim Inteligentní Auto, charakteristický a vysoce oceňovaný pro fotoaparáty Lumix, zajistí krásné snímky s lehkostí a kvalitou výstupu vysoko nad možnostmi běžných automatických systémů. Vysokorychlostní autofokus v kombinaci se superrychlým startem garantuje okamžitou reakci a umožňuje zachytit i ty nejprchavější chvíle. Nová generace optického stabilizátoru POWER O.I.S. 2x účinněji redukuje počet špatných fotografií vzniklých otřesy při zmáčknutí spouště nebo při fotografováni za šera s dlouhou expozicí. Oblíbený režim Rozpoznávání známých tváří dokáže nově rozpoznat až tři osoby zároveň a dodá k nim jméno, takže je později můžete snadno vyhledat.

Abyste za všech okolností měli nad snímky kontrolu, je fotoaparát vybaven 2,7palcovým inteligentním LCD panelem. Jak pod ostrým poledním sluncem, tak v příjemném stínu uvidíte čistý a jasný obraz. V terénu oceníte i dlouhou výdrž baterie, se kterou na jedno nabití pořídíte až 380 snímků.

Pokud vám záleží na každém detailu, tak se můžete k novému Lumixu ZX1 i stylově obléci. Důležité je ladit s ušlechtilým hliníkovým tělem a barvou, pro kterou jste se rozhodli – tedy buď stříbrnou, černou, modrou, bílou nebo červenou.

Doplňující informace novém modelu Lumix ZX1:
1. 25mm ultra-širokoúhlý objektiv LEICA DC s 8x optickým zoomem v kompaktním a tenkém těle Fotoaparát DMC-ZX1 je vybaven skvělým ultra širokoúhlým 25mm objektivem LEICA DC VARIO-ELMAR, který se může pochlubit 8x optickým zoomem (ekvivalent 25-200mm na běžném 35mm fotoaparátu na kinofilm) a rozlišením 12,1 megapixelu. Objektiv obsahuje 9 prvků v 7 skupinách, včetně 4 asférických čoček s 6 sférickými povrchy. Za zmínku stojí především to, že se společnosti Panasonic podařilo jako vůbec prvnímu výrobci na světě vtělit do fotoaparátu 0,3mm super-tenkou asférickou čočku a 0,3mm tenkou sférickou čočku, jejichž výroba je velice náročná. Díky tomu dosahuje fotoaparát přes své útlé a kompaktní tělo úctyhodného výkonu 25-200mm.

Díky rozsahu zoomu 25-200mm je DMC-ZX1 skvělým fotoaparátem pro široké záběry krajiny s dynamickou perspektivou, anebo pro fotografování vzdálených předmětů. Vynikající výkon zoomu lze využít i v průběhu pořizování video sekvencí. V režimu rozlišení 3 megapixely lze využít funkci Extra Optický Zoom, která využívá středové části objektivu a nabízí další zvětšení, takže celková hodnota zoomu činí až 15,6x.

2. Vynikající výkon – skvělá kvalita obrazu, svižná odezva a zlepšený výkon procesoru Venus Engine V Společným konceptem, který sdílejí všechny nové produkty LUMIX uváděné na trh v druhém pololetí roku 2009, je naprosto jednoduché a pohodlné fotografování. Ve snaze uspokojit největší touhu všech fotografů a nenechat si uniknout jedinou příležitost pro skvělý snímek, Panasonic vyvinul velmi rychlý autofokus s významným zkrácením startovací doby.

Výjimečně rychlého autofokusu bylo dosaženo pomocí řady konstrukčních vylepšení, včetně adaptace ovladače, optimalizace algoritmů a harmonizace zpracujícího softwaru. Výsledkem je velice rychlý a zároveň přesný autofokus, díky němuž si uživatelé mohou plně vychutnat rychlé fotografování, o němž se jim v minulosti ani nezdálo. Panasonic rovněž nahradil lineární zpracování paralelním, což umožnilo dosáhnout vysoké rychlosti spouštění fotoaparátu – činí pouhých 1,1 sekundy.

Při zpracování obrazu jsou chromatický a jasový šum redukovány separátně před a po zpracování signálu. Redukce šumu je dále zdokonalena dvojrozměrným rozdělením šumu na vysoko-frekvenční a nízko-frekvenční. Funkce pak dokáže efektivně redukovat nízko-frekvenční šum, minimalizovat nechtěný šum, takže výsledkem jsou krásné ostré fotografie i videosekvence.

Procesor fungující v režimu multi-tasking je velice rychlý. Časová prodleva závěrky je pouhých 0,006 sekundy, takže si uživatel může být jistý, že mu neunikne prakticky žádný, ani ten nejnáhodnější záběr. V režimu sekvenčního fotografování umí ZX1 fotografovat rychlostí zhruba 2,3 snímku za sekundu při rozlišení 12,1 megapixelu1. V sekvenčním režimu High-Speed dokáže vytvořit neuvěřitelných 10 snímků za sekundu2. Režim Flash Burst umožňuje pořizovat sekvenci fotografií s kontinuální podporou blesku3.

Navzdory výjimečnému výkonu je procesor energeticky velice úsporný, na jedno nabití baterie lze pořídit až 380 snímků.

3. Režim iA (Inteligentní Auto) přináší další výhody pro snadné fotografování S DMC-ZX1 jsou krásné fotografie neuvěřitelně jednoduchou záležitostí. Panasonic vybavil tento fotoaparát režimem Inteligentní Auto, který významně usnadňuje ovládání a redukuje chyby. V režimu iA udělá fotoaparát vše za uživatele a ten se může plně soustředit na kompozici snímku a zachycení kýženého momentu. Stačí zaměřit a stisknout spoušť. Tento režim byl nyní vylepšen o zdokonalený systém stabilizace obrazu POWER O.I.S. a vylepšenou funkci Rozpoznávání známých tváří (Face Recognition4).

LUMIX ZX1 využívá špičkových optických technologií, které Panasonic vyvinul v uplynulých letech. Od samého počátku jsou fotoaparáty Lumix vybaveny systémem optické stabilizace obrazu MEGA O.I.S. (Optical Image Stabilizer). Tato funkce jasně ukázala všem uživatelům fotoaparátů, jak důležité je potlačování chvění ruky a postupně se stala standardem, který přejali i ostatní výrobci fotoaparátů. Systém MEGA O.I.S. prodělal značný vývoj a nyní – pod novým názvem POWER O.I.S. – nabízí dvakrát účinnější redukci chvění než u předchozích modelů.

Třes ruky vzniká při stisknutí spouště nebo při fotografování  v nedostatečných světelných podmínkách a projevuje se jako nízko-frekvenční vibrace, na jejíž eliminaci je obzvláště účinný nový POWER O.I.S. Ten výrazně zvyšuje kvalitu snímků pořízených v noci nebo v interiéru, kdy není možné použít blesk, anebo kdy blesk nechce použít sám fotograf v obavě, že by zkazil atmosféru snímku. Výsledkem jsou nádherné záběry i z momentů, které by dříve byly zobrazeny pouze rozmazaně.

Model DMC-ZX1 je vybaven funkcí Rozpoznávání známých tváří, která byla velice populární u předchozích fotoaparátů řady Lumix a zde se dočkala hned několika vylepšení. Pro každou osobu lze registrovat až tři portréty, což výrazně zvyšuje přesnost rozeznání. Pokud se úhel pohledu horizontálně změní, o stejný úhel se natočí i zobrazované jméno, aby bylo možné ho lépe přečíst.

Jakmile vstoupíte do režimu iA, tyto funkce se dějí automaticky společně s dalšími výkonnými asistenčními funkcemi, jako jsou AF sledování pohybu, Inteligentní výběr scén, Inteligentní expozice a Quick AF předostření (AF Tracking, Intelligent Scene Selector, Intelligent Exposurea Quick AF) – takže můžete fotit, aniž byste se museli starat o to, že se okolní podmínky mění. Snadné, bezproblémové fotografování si můžete vychutnat doslova za každé situace a těšit se z jasných, nádherných snímků.

4. HD fotografie a HD video na televizorech VIERA
Všechny fotoaparáty Lumix dokáží pořizovat snímky v kvalitě HD (rozlišení 1920 x 1080 pixelů), které se nádherně zobrazují na širokoúhlých (16:9) televizorech Full HD. Nový model DMC-ZX1 dokonce dokáže pořizovat dynamická HD videa v rozlišení 1280 x 720 bodů při rychlosti 30 fps. Vedle toho jsou uživatelům k dispozici i formáty 16:9 WVGA (848 x 480) a běžné 4:3 VGA (640 x 480)5 6. Díky HD výstupu si můžete prohlížet videa pořízená fotoaparátem DMC-ZX1 velice snadno: stačí připojit fotoaparát k televizoru přes kabel (DMW-HDC2) – kabel je volitelné příslušenství.

Vedle toho je vám k dispozici i software PHOTOfunSTUDIO 4.0, který umožňuje snadné prohlížení a editaci nahraného obsahu. Svá videa můžete pak umístit na YouTube, případně si je vypálit na DVD disk a archivovat.

5. Další možnosti zábavy
Nabídka režimů byla rozšířena o režimy Vysoká dynamika a Foto rámečky. Režim Foto rámečků umožňuje pořizovat snímky s rámečky – tento režim je vhodný zejména pro fotografie, které chcete někomu věnovat jako dárek. Režim Vysoká dynamika zase umožňuje zachytit scénu se střední clonou i v případech, že scéna obsahuje vysoký podíl jak světlých, tak tmavých oblastí. Uživatel má na výběr ze tří možností: standardní, umělecká fotografie a černobílá fotografie, přičemž může vybírat podle požadovaného účinku a osobního vkusu.

O dodávaném softwaru PHOTOfunSTUDIO 4.0
Nejnovější verze dodávaného softwaru PHOTOfunSTUDIO 4.0 vám umožňuje prohlížet, editovat a archivovat pořízené snímky a video sekvence daleko snadněji, než tomu bylo kdykoli předtím. Celý proces je navíc podstatně zábavnější. Nový software PHOTOfunSTUDIO 4.0 startuje až 10krát rychleji než předchozí verze a snímky registruje 8krát rychleji7. Grafické uživatelské rozhraní bylo zcela předěláno, takže teď se vyznačuje jednoduchými grafickými prvky, přehledným rozložením i použitím průvodce, díky němuž je ovládání podstatně intuitivnější a velice jednoduché.

Portrétní snímky pořízené funkcí Rozpoznávání tváří jsou uspořádány přehledně v jedné složce se jménem, které bylo do fotoaparátu zaregistrováno. A nejen to, software je rovněž vybaven zcela nezávislou funkcí Rozpoznávání známých tváří, která dokáže rozpoznat obličej také na snímcích uložených ve vašem počítači a na základě tohoto kritéria je rychle roztřídit. Až budete chtít najít snímek určité osoby, nemusíte pracně procházet tisícovky fotografií uložených v počítači. Stačí sáhnout do virtuální složky, kterou pro vás připravil software. Stejně tak máte k dispozici prezentace s různými přechodovými efekty, přičemž jako hudbu do pozadí lze použít knihovnu z iTunes. Video sekvence lze nahrávat přímo na YouTube prostřednictvím integrovaného nástroje.