Nezařazené

Osahejte si Leicu, Hasselblad a spol

Fototrade s.r.o. – Tisková zpráva – Den otevřených dveří "PROFI DAY" – středa 5. října 2011 – hotel ACADEMIC Roztoky u Prahy

Vážení přátelé profesionální i amatérské fotografie, dovolte nám srdečně Vás pozvat na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – „PROFI DAY“.

Fototrade s.r.o. – Tisková zpráva – Den otevřených dveří "PROFI DAY" – středa 5. října 2011 – hotel ACADEMIC Roztoky u Prahy

Vážení přátelé profesionální i amatérské fotografie, dovolte nám srdečně Vás pozvat na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – „PROFI DAY“.

POZNEJTE ABSOLUTNÍ ŠPIČKU NA POLI DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE! VŠE SI MŮŽETE VYZKOUŠET V PRAXI – EXTERIÉRU I INTERIÉRU, MÁME PRO VÁS PŘIPRAVENO PROFESIONÁLNÍ MINISTUDIO S MODELKOU A MALÉ OBČERSTVENÍ.

KDY: ve středu 5. 10. 2011 od 10.00 do 16.00 hodin
KDE: ACADEMIC Hotel & Congress Centre, Tyršovo náměstí 2222, 252 63 Roztoky u Prahy, více info na www.academic.cz

Program dne otevřených dveří „PROFI DAY“ – středa 5. 10. 2011:

10.00 – začátek akce

10.30 – 11.00 – Olympus PEN – nová generace digitálních fotoaparátů – Tomáš Viktora (Olymus Czech Group, s.r.o.)
Třetí generace fotoaparátů PEN bortí zažité předsuky o malých systémových fotoaparátech s výměnnými objektivy. Na trh přichází super rychlé modely PEN E-P3, PEN Lite a miniaturní PEN Mini.

11.30 – 12.00 – Nikon Full frame – Filip Barták, Jan Kozák (NIKON spol. s r.o.)
Vyzkoušejte si to nejlepší z nabídky společnosti Nikon. K dispozici budou všechny Nikon digitální zrcadlovky formátu FX, tzn. D3S, D3X a D700, včetně většiny objektivů pro tyto skvělá těla.

13.00 – 13.30 – Leica S2 a M9 – Marc Léthenet (Leica Camera AG, SRN)
Prezentace vlajkové lodi společnosti Leica středoformátové digitálních zrcadlovek Leica S2 a M9přímo od zástupce výrobce. Získejte více informací i možnost praktického vyzkoušení snímače formátu 30×45 mms rozlišením 37,5 Mpx v ergonomickém těle běžné DSLR. Samozřejmě si u nás můžete vyzkoušet celé portfólio digitálních fotoaparátů Leica, včetně modelu X1.

14.00 – 14.30 – Hasselblad – Jens Anthonsen (Hasselblad A/S, Dánsko)
Seznamte se a vyzkoušejte si v praxi středoformátové zrcadlovky legendární značky Hasselblad. K dispozici během akce budete mít modely H4D-50 i H4D-60 včetně mnoha objektivů. Přijďte se seznámit s novým, špičkovým softwarem Hasselblad PHOCUS 2.6 pro snadné a rychlé zpracování snímků ze všech typůDSLR, který společnost Hasselblad poskytuje zdarma.

Na tuto akci není nutná žádná registrace – stačí nás pouze navštívit. Vstup zdarma.

Také si zde můžete prohlédnout a vyzkoušet produkty fotografických značek: DELSEY – fotografi cké pouzdra, brašny, batohy a kufry, DICAPAC – podvodní a ochranná pouzdra pro DSC, DSLR, telefony, iPhone, iPad a MP3, GIOTTOS – fotografi cké a kamerové stativy, hlavy a příslušenství, MITSUBISHI – profesionální řešení výroby fotografi í – foto systémy a profesionální foto tiskárny, SEKONIC – expozimetry, fl ashmetry a colormetry, SPORTS CAMERA – outdoorové sportovní kamery, TAMRON – objektivy pro digitální i klasické zrcadlovky, TIFFEN – fotografi cké fi ltry a fi ltry pro optiku, STEADICAM.

Přímo na této akci bude pro Vás připravena cenově zvýhodněná nabídka na prezentované produkty a velmi zajímavá akční doprodejová nabídka produtků PHASE ONE a PROFOTO.