Nezařazené

Nové Stereo & Video

 PRO KAŽDÉHO NĚCO

Chcete vědět, jaké novinky představili výrobci spotřební elektroniky pro nadcházející sezónu? Uvažujete o nákupu televizoru Samsung či stojanové reprosoustavy a potřebujete se zorientovat v jejich nabídce? Zajímá vás, jak hraje špičkový OLED televizor Panasonic TX-55EZ950 či co vše umí neméně špičkový phablet Samsung Galaxy Note8? Pak si určitě nenechte ujít aktuální říjnové vydání měsíčníku Stereo & Video 10/2017.

 

 PRO KAŽDÉHO NĚCO

Chcete vědět, jaké novinky představili výrobci spotřební elektroniky pro nadcházející sezónu? Uvažujete o nákupu televizoru Samsung či stojanové reprosoustavy a potřebujete se zorientovat v jejich nabídce? Zajímá vás, jak hraje špičkový OLED televizor Panasonic TX-55EZ950 či co vše umí neméně špičkový phablet Samsung Galaxy Note8? Pak si určitě nenechte ujít aktuální říjnové vydání měsíčníku Stereo & Video 10/2017.

 

Tady je malá ochutnávka z jeho obsahu:

REPORTÁŽ: IFA ZNOVU REKORDNÍ

Berlínský veletrh IFA, jehož brány se každoročně otvírají počátkem září, je největší evropskou přehlídkou spotřební elektroniky. Přehlídkou, která nejen mapuje aktuální nabídku jednotlivých firem, ale nastiňuje také směry jejího dalšího vývoje. V Berlíně tak bývají k vidění i četné novinky, které se objeví na pultech obchodů až v následujících měsících. Reportáž shrnuje to nejzajímavější, co bylo na letošním ročníku k vidění a slyšení. Nechte se tedy pozvat na komentovanou procházku výstavištěm, při níž nemusíte opustit pohodlí vaší sedačky.

TEST: SOUČASNÁ ŘADA TELEVIZORŮ SAMSUNG

Světovou jedničkou v prodeji televizorů je už léta jihokorejský Samsung. Není proto divu, že každoroční kompletní obměna celé jeho modelové řady budí velkou pozornost. Nejinak je tomu i u té letošní, v jejímž typovém označení vystřídalo loňské písmeno K současné M. Test podrobně seznamuje s vlastnostmi aktuální řady i odlišnostmi mezi jejími jednotlivými členy a detailně hodnotí šest reprezentantů jejích jednotlivých větví. Plánujete-li nákup televizoru Samsung, pak by mu přečtení tohoto testu mělo určitě předcházet.

TEST: SLOUPY TVRDÍ MUZIKU

Zvažujete-li při volbě reproduktorové soustavy poměr kvality stereofonního zvuku k ceně, pak bývají jasnými favority stojanové dvou(apůl) pásmové typy. Test přibližuje šest jejich zástupců v cenové třídě do 22 000 korun z produkce firem AQ, Dali, Klipsch, Mission, Pro-ject a Wharfedale. Neslušela by některá z nich i vašemu obýváku?

REPORTÁŽ: POCTIVĚ SEŠROUBOVANÁ ZRCADLA

Tím, čím je v automobilovém světě Rolls-Royce, je v oblasti hifi berlínská firma Burmester Audiosystems. Redakce Stereo & Video mohla nahlédnout do jejího zákulisí a protože vše, co tam viděla, se nenechala pro sebe, můžete se do světa „za zrcadlem“ podívat i vy. Taková příležitost se neodmítá!

Ale tím výčet lahůdek, které servíruje Stereo & Video 10/2017, ještě zdaleka nekončí. V samostatných Profilech se představují mj. 4K Ultra HD OLED televizor Panasonic TX-55EZ950E, mikrosystém Sencor SMC 4300BR, síťový přehrávač Yamaha NP-S303, gramofon Audio-Technica AT-LP3, phablet Samsung Galaxy Note 8, bezdrátová sluchátka BML E3 a H9 a akční videokamery Sencor 3CAM 2000 a 3CAM 4K03WR. V rubrice High Fidelity určitě zaujme příznivce věrné reprodukce gramofon 440 Audio G3 Art Crystal Glass, sestava CD přehrávače, digitálně analogového převodníku a výkonového zesilovače Burmester 089 a 911 Mk3, stejně jako reproduktorové soustavy Castle Avon 1, Dynaudio Special Forty, KEF Q950 a Q Acoustic Concept 500 či elektrostatická sluchátka Stax SR-L700 s napájecím zesilovačem Stax SRM-727 II.

No, řekněte, nebyla by škoda o všechny tyto informace přijít? Takže rychle do trafiky, než vás rychlejší zájemci předběhnou a Stereo & Video 10/2017 bude vyprodáno! Nebo – ještě lépe – objednejte si jeho pravidelné doručování. Na výběr jsou hned čtyři atraktivní varianty jeho celoročního předplatného:

•       standardní za 696 Kč, kdy proti nákupu ve volném prodeji ušetříte na každém výtisku 21 Kč,

•       s přenosným bezdrátovým reproduktorem JBL GO za 1199 Kč, jenž zprostředkuje hlasitou reprodukci z vašeho smartphonu, tabletu i dalších zařízení s Bluetooth,

•       s akční videokamerou Lamax X7.1 Naos za 2890 Kč, jež spolehlivě zaznamená ve vysokém rozlišení veškeré vaše aktivity na zemi, ve vzduchu i pod vodou, a to až do hloubky třiceti metrů, přičemž zvládne také zpomalené natáčení pro dokonalejší analýzu pohybu či zrychlený časoměrný záznam pomalejších dějů,

•       s bezdrátovými sluchátky JBL E45BT za bezkonkurenčních 2990 Kč, která vás při poslechu plně osvobodí od svazujících kabelů.

 

Víc www.stereovideo.cz