Nezařazené

Nové číslo časopisu Stereo & Video

Tady je malá ochutnávka z jeho dalšího obsahu:

REPORTÁŽ: MOŽNÉ JE VŠE
Jihokorejská společnost LG představila na celoevropské prezentaci své novinky pro letošní rok. A protože jsme byli při tom a nenechali si to jen pro sebe, můžete se s nimi seznámit i vy.

Tady je malá ochutnávka z jeho dalšího obsahu:

REPORTÁŽ: MOŽNÉ JE VŠE
Jihokorejská společnost LG představila na celoevropské prezentaci své novinky pro letošní rok. A protože jsme byli při tom a nenechali si to jen pro sebe, můžete se s nimi seznámit i vy.

JAK NA TO: VELKÝ MULTIMEDÁLNÍ BRATR TĚ SLEDUJE
Současné chytré mašinky mohou svého majitele sledovat takřka na každém kroku. Prozradí o vás, kde se právě nacházíte, jaké jsou vaše zájmy, jaké nahrávky máte na domácích úložištích i USB pamětech (samozřejmě včetně těch nelegálně získaných) a pro jen trochu zručnějšího hackera není žádný velký problém ani aktivovat mikrofon či videokameru integrované v těchto přístrojích, takže vás pak má dokonale pod kontrolou. Jaká rizika reálně hrozí a jak jim předcházet? Přečtete si!

TEST: TELEVIZORY S ULTRA VYSOKÝM ROZLIŠENÍM
Na trhu je už druhá generace televizorů s ultra vysokým rozlišením 3840 x 2160 bodů, která dokáže nabídkou velikostí obrazovek i svými cenami oslovit už mnohem širší okruh zájemců než přístroje prvé generace. Měřený test současných 4K Ultra HD televizorů značek LG a Samsung přibližuje, co dovedou, jak skutečně hrají a zároveň odpovídá i na častou otázku, zda už nastal čas na jejich nákup, nebo je lepší s ním ještě počkat.

TEST: BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA
Nevaž se – odvaž se! Platí to i pro sluchátka, nebo je lepší nechat se dál omezovat kabelovým propojením? Odpověď dává test devíti bezdrátových sluchátek značek AKG, Beats, Bose, Harman Kardon, JBL, Klipsch, Pioneer, Sennheiser a Sony, které sednou (skoro) každému uchu i (skoro) každé peněžence.

LEXIKON: DOKOVACÍ STANICE A DOBÍJECÍ REPROSOUSTAVY
Mobily a tablety, které jsou v současnosti hlavními kapesními poskytovateli hudby, se při její hlasité reprodukci neobjedou bez externích reproduktorů a při svému provozu ani bez dobíjení. Obě tyto funkce se přitom mohou spojit v jediném zařízení. Lexikon představuje typické reprezentanty těchto praktických pomocníků. Ale nejen je. Zároveň přibližuje i bezdrátové reprosystémy, do nichž lze přivádět zvuk z přenosných zařízení bez jakéhokoli propojování, a to i na větší vzdálenosti.

Ale tím výčet lahůdek, které přináší Stereo & Video 4/2014, ještě zdaleka nekončí. V samostatných Profilech se představují mj. soundbary Jamo Torsten, LG LAP 340 a Sony HT-ST3, 3D videoprojektor SIM2, digitálně analogový převodník Denon DA-300USB, videokamery Canon Legria mini X a Sony HDR-PJ530, unikátní prohnutý smartphon/tablet LG G Flex, smartphony Huawei Ascend Y536, Xiaomi Mi3, bezdrátové multimediální centrum Netgear Push 2TV či MP3 přehrávač Energy Sistem Bike. Hifisty pak jistě zaujme sestava Accuphase složená z výkonového zesilovače A-46, stereofonního řídicího centra C-2420, SACD přehrávače DP-550 a zdroje čistého napětí PS-520 stejně jako reproduktorové soustavy Bowers & Wilkins 683 S2, 684S2, Cabasse Iroise 3 či digitálně analogový převodník Asus Xonar Essence III.

No, řekněte, nebyla by škoda o všechny tyto informace přijít? Takže rychle do trafiky, než vás rychlejší zájemci předběhnou a Stereo & Video 4/2014 bude vyprodáno! Nebo – ještě lépe – objednejte si jeho pravidelné doručování.
Víc na www.stereovideo.cz