Nezařazené

Nové číslo časopisu Stereo & Video

Ale to není zdaleka vše, co přináší březnové Stereo & Video. Tady je malá ochutnávka z jeho dalšího obsahu:

Ale to není zdaleka vše, co přináší březnové Stereo & Video. Tady je malá ochutnávka z jeho dalšího obsahu:

TEST: MULTIMEDIÁLNÍ CENTRA
V současné domácnosti vládnou zábavě hned dva panovníci – televize a internet. Moderní chytré televizory je dokážou spojit v jedno království. Že chytrý televizor nemáte, respektive jeho síťové a internetové schopnosti neodpovídají vašim představám? Pak není nic snazšího, než ho doplnit multimediálním centrem. Tato malá krabička, která ho plně integruje do domácí sítě, přivede na jeho obrazovku nejen nahrávky ze všech domácích úložišť, ale otevře televizoru přístup také na internet. Není ovšem centrum jako centrum – možnosti a schopnosti jednotlivých typů se různí. Stereo & Video proto podrobně prokleplo zástupce značek Asus, D-Link, Dune, Evolveo, Gogen, Mede8er, Philips a Western Digital v cenách od 1 799 do 5 399 Kč. Který z nich dokáže splnit nejlépe konkrétní požadavky? Přečtěte si!

TEST: SESTAVY CD PŘEHRÁVAČ + ZESILOVAČ + REPROSOUSTAVY
Aparatury složené z CD přehrávače, integrovaného zesilovače a reprosoustav tvoří základ vyspělejších domácích audiosestav. Jenže: jak je poskládat, aby byl výsledek co nejdokonalejší? Redakce vyzkoušela několik kombinací vytvořených z přístrojů Denon, Onkyo, Pioneer, Pro-Ject, Rega a TEAC a reprosoustav Acoustic-Energy, Canon, Elac, Jamo, Monitor Audio a Triangle. Bude některá z nich inspirovat i vás?

REPORTÁŽ: ROK OHNUTÝCH TELEVIZORŮ
Samsung představil na celoevropské konferenci v Malaze kompletní kolekci nových výrobků pro letošní rok. Zajímá vás, na jaké nové televizory, tablety a fotoaparáty se už může začít těšit? Reportáž vám to prozradí.

JAK NA TO: FOTOGRAFUJEME MOBILEM
Současné vyspělé fotografující mobily neslouží už pouze jako jednoduché obrazové zápisníky, ale umožňují pořizovat snímky, které snesou i náročnější měřítka. Ale jak s nimi fotografovat a jak dál zpracovávat pořízené fotografie, aby byl výsledek co nejdokonalejší? Obsáhlý článek poradí jak na to.

CO JE CO: KLIKATÁ CESTA ZA VĚRNÝM ZVUKEM
Cesta k záznamu a věrné reprodukci zvuku byla dost klikatá. První díl seriálu o stereofonii (ale nejen jí) mapuje její prvopočátky. Chybět tak nemůže ani příběh legendárního teriéra Nippera, poslouchající hlas svého pána – ovšem z netradičního úhlu pohledu, jenž přibližuje způsob vnímání prostorového zvuku. Ale tím výčet lahůdek, které přináší Stereo & Video 3/2014, ještě zdaleka nekončí. No, řekněte, nebyla by škoda o všechny tyto informace přijít? Takže rychle do trafiky, než vás rychlejší zájemci předběhnou a Stereo & Video 3/2014 bude vyprodáno! Nebo – ještě lépe – objednejte si jeho pravidelné doručování.

Víc na www.stereovideo.cz