Nezařazené

Nové číslo časopisu Stereo & Video

 

Tady je malá ochutnávka z jeho obsahu:

 

Tady je malá ochutnávka z jeho obsahu:

TEST: VIDEOPROJEKTORY Z ULTRA KRÁTKOU PROJEKČNÍ VZDÁLENOSTÍ
Tyto videoprojektory svedou vytvořit z velmi krátkého odstupu od projekční plochy, začínajícího na pěti centimetrech a nepřesahujícího půl metru, obraz s úhlopříčkou od jednoho a půl až do tří i více metrů. Lze je tedy instalovat a provozovat obdobně jako televizor. A pokud mají i tuner, mohou televizor plně nahradit a tak proměnit běžný obývák v opravdové kino. Test představuje prvé reprezentanty těchto videoprojektorů značek Benq, Optoma, Philips a Vivitek v cenách od 25 990 do 54 990 Kč.

TEST: NEJDOKONALEJŠÍ CHYTRÉ TELEFONY NA NAŠEM TRHU
Nespokojujete se s málem? Pak si nenechte ujít tento test, v němž se sešla aktuální špička mobilních telefonů z produkce firem Apple, Honor, HTC, Huawei, LG, Meizo a Sony v cenách od 9990 do 30 790 Kč. Test podrobně hodnotí nejen jejich výbavu a celkový výkon, ale detailně si všímá také jejich dispozic pro přehrávání hudby, snímků a videí a záznam fotografií a videí. Uvažujete-li o koupi některého z těchto špičkových modelů, zařaďte tento test mezi povinnou četbu, která bude předcházet jeho pořízení.

TEST: SLUCHÁTKA BLUETOOTH
Kvalitní „soukromý“ poslech ve sluchátkách bez nutnosti jejich svázání se zdrojem zvuku omezujícím kabelem? Žádný problém. Alespoň pro bezdrátová sluchátka, která využívají systém Bluetooth, tj. přenos signálu po rádiových vlnách. Test přibližuje a hodnotí devět takových plně uzavřených sluchátek, tj. nerušících svým zvukem okolí, v cenové kategorii do deseti tisíc korun značek Beats, Bose, Bowers & Wilkins, Harman/Kardon, Philips, Polk, Sennheiser a Sony. Z tak pestré palety si snad ani nejde nevybrat vhodný typ plně padnoucí konkrétním uším, vkusu i poslechovým nárokům.

Ale tím výčet lahůdek, které přináší Stereo & Video 12/2015, ještě zdaleka nekončí. V samostatných Profilech se představují mj. síťové audiokomponenty SilverCrest Multiroom, videoprojektor Benq W3000, hifi sestava Jukebox Element 1, digitálně analogový převodník se sluchátkovým zesilovačem Chord Moj oa sluchátka Sennheiser Momentum M2. V rubrice High Fidelity jistě zaujmou příznivce věrné reprodukce reproduktorové soustavy Audiovector X3 Super a Fischer & Fischer SN70, integrovaný zesilovač Luxman L-590AX MkII, výkonový zesilovač Rotel RB-1590, CD přehrávač Gryphon Mikado Signature či gramofon Eat C-Sharp. No, řekněte, nebyla by škoda o všechny tyto informace přijít? Takže rychle do trafiky, než vás rychlejší zájemci předběhnou a Stereo & Video 12/2015 bude vyprodáno! Nebo – ještě lépe – objednejte si jeho pravidelné doručování. Na výběr je hned šest atraktivních variant jeho celoročního předplatného:
o standardní za 696 Kč, kdy proti nákupu ve volném prodeji ušetříte na každém výtisku 21 Kč,
o s párem vysílaček PMR 446 za 1199 Kč, které jsou ideální nejen pro zabavení dětí, ale i při pohybu v terénu a organizaci akcí,
o s proudovou bankou Gogen 10400 za 1399 Kč, zajišťující dostatek energie pro váš fotoaparát, tablet, chytrý telefon či jiné mobilní zařízení,
o se sluchátky Koss Porta Pro s doživotní zárukou za 1499 Kč, která často odhalí dosud netušené reprodukční schopnosti vašich audiopřehrávačů,
o s autokamerou Gogen CC371 za 1899 Kč, natáčející v plném vysokém rozlišení, jež vám bude krýt záda v případných kolizních situacích.
o s tabletem Gogen Maxpad 9G2 za 2499 Kč, určeným dětem předškolního a raně školního věku, jimž poskytuje velký výběr zábavných a výukových programů.
Víc na www.stereovideo.cz