Nezařazené

Nové číslo časopisu Stereo & Video

 

 

 

Tady je malá ochutnávka z jeho obsahu:

 

 

 

Tady je malá ochutnávka z jeho obsahu:

TEST: TABLETY
Příběh tabletů je tím, čemu se kdysi říkalo “americký sen”. Ačkoli je zprvu nikdo neznal a téměř nikdo netušil, k čemu by mohly být dobré, přesto je záhy chtěl mít skoro každý. Co nabízejí a umějí současné desetipalcové tablety? Na to odpovídá reprezentativní test modelů značek Acer, Apple, Asus, Lenovo, Samsung, Sony a Toshiba v cenách od 5 990 do 19 7690 Kč, který si podrobně všímá všech aspektů práce s nimi, přičemž zvýšenou pozornost věnuje zejména jejich multimediálním schopnostem.

TEST: SOUNDBARY
Štíhlá těla současných televizorů jsou sice sexy, ale protože v nich nezbývá dost místa pro reproduktory, zvuk většiny současných televizorů citelně pokulhává za obrazem. Tento problém řeší tzv. soundbary, tj. samostatné úzké horizontálně situované reprosoustavy, které se umísťují pod televizor. A že je to řešení velmi účinné, dokládá i to, že se rychle vyšvihly mezi momentálně nejprodávanější produkty domácí audiotechniky. Konkrétně na našem trhu vzrostl jejich prodej za poslední rok víc než dvojnásobně. Že jste váš obývákový televizor soundbarem ještě nedoplnili? Chyba, kterou lze ovšem lehce napravit. Pomoci vám při tom může i test osmi nejnovějších soundbarů z produkce firem LG, Panasonic, Samsung, Sony a Yamaha.

Ale tím výčet lahůdek, které přináší Stereo & Video 11/2015, ještě zdaleka nekončí. V samostatných Profilech se představují mj. BD přehrávač Sony BDP-S6500, multimediální přehrávač Zappiti 4K, videoprojektory Epson EH-TW5210, TW5300 a TW5350, CD receiver Block CRV-250, zvukový projektor Yamaha YSP-1600, sluchátkový zesilovač s digitálně analogovým převodníkem Apogee Groove, bezdrátový reprosystém JBL Xtreme či sportovní videokamera Panasonic HX-A1M. V duelech Kdo s koho se pak utkaly osobní přehrávače Astell & Kern AK, Fiio x5 a Hidizs AP-100 a sluchátkové zesilovače s digitálně analogovým převodníkem Beyerdynamic A200P, Onkyo DAC-HA200 a Pro-Ject Head Box DS. A v rubrice High Fidelity jistě zaujmou příznivce věrné reprodukce reproduktorové soustavy B&W 805 D3, Focal Easya a Vivid Audio Giya G3, SACD přehrávač Electrocompaniet EMC-1 MKIII a sestava CD přehrávače, předzesilovače a výkonového zesilovače Primare CD32, PRE32 a A34-2. No, řekněte, nebyla by škoda o všechny tyto informace přijít? Takže rychle do trafiky, než vás rychlejší zájemci předběhnou a Stereo & Video 11/2015 bude vyprodáno! Nebo – ještě lépe – objednejte si jeho pravidelné doručování. Na výběr je hned šest atraktivních variant jeho celoročního předplatného:
o standardní za 696 Kč, kdy proti nákupu ve volném prodeji ušetříte na každém výtisku 21 Kč, o s párem vysílaček PMR 446 za 1199 Kč, které jsou ideální nejen pro zabavení dětí, ale i při pohybu v terénu a organizaci akcí,
o s proudovou bankou Gogen 10400 za 1399 Kč, zajišťující dostatek energie pro váš fotoaparát, tablet, chytrý telefon či jiné mobilní zařízení,
o se sluchátky Koss Porta Pro s doživotní zárukou za 1499 Kč, která často odhalí dosud netušené reprodukční schopnosti vašich audiopřehrávačů,
o s autokamerou Gogen CC371 za 1899 Kč, natáčející v plném vysokém rozlišení, jež vám bude krýt záda v případných kolizních situacích.
o s tabletem Gogen Maxpad 9G2 za 2499 Kč, určeným dětem předškolního a raně školního věku, jimž poskytuje velký výběr zábavných a výukových programů.

Víc na www.stereovideo.cz