Nezařazené

Nové číslo časopisu Stereo & Video

 

Tady je malá ochutnávka z jeho obsahu:

 

Tady je malá ochutnávka z jeho obsahu:

TEST: SOUČASNÉ ŘADY TELEVIZORŮ PANASONIC
Podrobný měřený test seznamuje s parametry a schopnostmi všech členů nynějších řad LCD televizorů Panasonic, přičemž detailně přibližuje rozdíly jak v jejich výbavě, tak v jejich výkonech. Test by proto měl být povinnou četbou pro všechny, kdo plánují nákup nového televizory. Ujít by si ho však neměli nechat ani ti, kdo chtějí být dobře informováni o současných trendech v oblasti spotřební elektroniky. Víte třeba, že některé z těchto modelů lze ovládat a sledovat také na dálku, a to třeba i z opačné strany zeměkoule?

REPORTÁŽE: PREMIÉRY LG A SAMSUNGU
Společnosti LG a Samsung představily v předpremiéře nové výrobky, které uvedou na světový trh během prvního pololetí letošního roku. Dominovaly mezi nimi především nové řady televizorů s vysokým a ultra vysokým rozlišením, ale i další přístroje. Nejzajímavější z nich přibližují reportáže z obou předpremiér.

JAK NA TO: DATA NA VANDRU
Při fotografování a natáčení na cestách sice už nemusíme shánět filmy a kazety, zato vyvstal jiný problém: Kam ukládat a jak průběžně bezpečně zálohovat obrovská množství digitálních dat. Přiblížíme všechny možnosti, jež se nabízejí, a poradíme, jak je – a jejich kombinace – co nejlépe využívat.

TEST: AUDIOSESTAVY ZESILOVAČ + CD PŘEHRÁVAČ + REPROSOUSTAVY
Základem vyspělých domácích audiosestav, složených z jednotlivých komponent, je trojkombinace tvořená integrovaným zesilovačem, CD přehrávačem a stereofonní reprosoustavou. Že lze vytvořit takové velmi kvalitní sestavy z komponent v součtových cenách už do třiceti, respektive pětatřiceti tisíc korun se snaží ukázat test, v němž se sešly přístroje značek Advance Acoustic, BC Acoustique, Cambridge Audio, Denon, Marantz a NAD v kombinaci s reprosoustavami AG Labrador, Cambridge Audio Aeromax, Canton Chromo, Elac BS, KEF Q100 a Wharfedale Diamond 220. Nepadne některá z nich do oka a ucha i vám?

Ale tím výčet lahůdek, které přináší Stereo & Video 3/2015, ještě zdaleka nekončí. V samostatných Profilech se představují mj. 4K Ultra HD televizor Philips 40PUS6809, BD přehrávače Pioneer BDP-LX58, LX88 a Marantz UD5007, domácí kino LG BH7440P, DVD přehrávač s DVB-T tunerem Energy Sistem Combo D8 HDTV, reprosoustavy 5.1 pro domácí kino Dexon Largo 70/120/130, gramofon Onkyo CP-1050, integrovaný zesilovač Denon PMA-50, sluchátkový zesilovač Optoma NuForce µDAC-3, multimediální přehrávač OpenHour Chameleon, multimediální síťové bezdrátové systémy Samsung Shape M3 a M7, sluchátka Klipsch Image X11i, tablet s videoprojektorem Lenovo Yoga 2Pro, smartphony LG G Flex2 a Meizu MX4 a autokamera Gogen CC371 Full HD. V duelu Kdo s koho se pak utkala sluchátka Shure SRH1540 a Sony MDR-Z7 a smartphony Alcatel Onetouch POP2 a Asus Zenfone 5. Hifisty zase jistě zaujme sluchátkový zesilovač s D/A převodníkem Marantz HD-DAC1 a reproduktorové soustavy Kaiser Acoustics Kawero Vivace.

No, řekněte, nebyla by škoda o všechny tyto informace přijít? Takže rychle do trafiky, než vás rychlejší zájemci předběhnou a Stereo & Video 2/2015 bude vyprodáno! Nebo – ještě lépe – objednejte si jeho pravidelné doručování. Na výběr jsou hned čtyři atraktivní varianty jeho celoročního předplatného:
o standardní za 696 Kč, kdy proti nákupu ve volném prodeji ušetříte na každém výtisku 21 Kč,
o s párem vysílaček PMR 446 za 1 199 Kč, které jsou ideální nejen pro zabavení dětí, ale i pohyb v terénu a organizaci akcí,
o s proudovou bankou Gogen 10400 za 1 399 Kč, která zajistí dostatek energie pro váš fotoaparát, tablet, chytrý telefon či jiné mobilní zařízení,
o se sluchátky Koss Porta Pro s doživotní zárukou za 1 499 Kč, které často odhalí dosud netušené reprodukční schopnosti vašich audiopřehrávačů.
o s autokamerou Gogen CC371, natáčející v plném vysokém rozlišení, za 1 899 Kč.

Víc na www.stereovideo.cz