Nezařazené

Nikon Coolpix W300

Tisková zpráva Nikonu:

Tisková zpráva Nikonu:
COOLPIX W300 snadno pořizuje snímky s 16 miliony pixelů a videosekvence 4K/UHD v hloubce až 30 m bez použití podvodního pouzdra.1 Dobré výsledky zaručuje rovněž na zemi, kde tento prachotěsný kompakt umožňuje fotografovat při teplotě až -10 °C.2 A nárazuvzdorné tělo přístroje odolává pádům z výšky až 2,4 m.3 Světelný širokoúhlý objektiv NIKKOR se zoomem poskytuje uživatelům dostatečnou svobodu pro pořizování vynikajících snímků akcí za nízké hladiny osvětlení nebo v temných prostředích pod vodní hladinou. Režim makro zachytí extrémní makrosnímky drobných divů nad i pod vodní hladinou. Podpora navigačních systémů GPS/GLONASS/QZS usnadňuje opatření snímků geografickými značkami a protokolování vašich pohybů. A připojení pomocí funkce SnapBridge umožňuje uživatelům synchronizovat snímky s chytrým zařízením během fotografování nebo použít chytré zařízení pro dálkově ovládané fotografování. Výchozí cena přístroje je 12 tisíc Kč.  Souhrn klíčových vlastností
Odolná konstrukce. Robustní výkonnost. Skutečná svoboda. Vodotěsné provedení odolávající hloubkám do 30 m bez podvodního pouzdra.1 Nárazuvzdorné provedení odolávající pádům z výšky až 2,4 m.2 Mrazuvzdorné provedení odolávající teplotám do -10 °C a rovněž prachotěsné provedení.
Působivé okamžiky. Výjimečné snímky. Citlivý obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů a objektiv s vysokou světelností f/2,8 a 5× optickým zoomem. Funkce 10× Dynamic Fine Zoom4 zdvojnásobující dosah objektivu pro ještě větší přiblížení akcí.
Podrobnější zobrazení okolního světa. Záznam stopáže videosekvencí 4K/UHD 30p nebo Full HD (1 080p) na zemi i pod vodou. Nová funkce expoziční paměti pomáhající zachytit plynulejší stopáž videa během změn osvětlení, což je praktické zejména při filmování pod vodou.
Ostrý a stabilní obraz. Rychlé automatické zaostřování a působivá hybridní redukce vibrací Nikon v pěti osách poskytují rychlé, stabilní a perfektně přesné snímání – na zemi i pod vodou.
Informace o vašem směřování. Zobrazení navštívených míst. Nové tlačítko nástrojů fotoaparátu okamžitě zobrazí na monitoru GPS, počet provedených kroků a nadmořskou výšku/hloubku nebo tlak vzduchu/tlak vody. Snadné ovládání pro životy plné dobrodružství. Hluboký grip, velký monitor a snadné ovládání pod vodou nebo při použití rukavic.
Svět čeká. Vydejte se jej objevit. Stativový závit fotoaparátu je stejně užitečný pro upevnění příslušenství, například podvodního blesku Nikon SB-N10, jako pro pořizování časosběrných videosekvencí ze stativu.

Kompatibilita s aplikací SnapBridge
Připojení Bluetooth® a Wi-Fi® fotoaparátu jsou k dispozici pouze při použití aplikace SnapBridge. Před použitím funkce SnapBridge s tímto fotoaparátem je třeba nainstalovat do kompatibilního chytrého zařízení aplikaci Nikon SnapBridge.