Nezařazené

Nikon Coolpix W100

Tisková zpráva:

Tisková zpráva:
Pořizujte vysoce kvalitní snímky a okamžitě je sdílejte prostřednictvím funkce SnapBridge, která snímky automaticky přenese do vašeho chytrého zařízení pro snadnou archivaci a sdílení na sociálních médiích v době, kdy cestujete. Funkce SnapBridge udržuje za pomoci technologie Bluetooth ®5 low energy (BLE) trvalé spojení mezi fotoaparátem COOLPIX W100 a chytrým telefonem nebo tabletem a poskytuje jednoduchou kontrolu nad vaším fotografickým životem. Jednoduchým stisknutím tlačítka můžete zaznamenávat Full HD videosekvence (1 080p) se stereofonním zvukem, které mají díky elektronické redukci vibrací (VR) vždy plynulý a ostrý obraz.


Výjimečně snadno ovladatelný fotoaparát COOLPIX W100 je vybaven jednoúčelovými tlačítky, snadno použitelným uživatelským rozhraním a speciálním dětským menu, které fotoaparát zpřístupňuje fotografům libovolného věku. Stačí vybrat Snadný auto režim a ponechat na fotoaparátu optimalizaci všech nastavení, což zajistí vynikající snímky v každém okamžiku, a snadno určovat kompozici snímků na 6,7cm/2,7˝ monitoru TFT LCD s 230 000 pixely – i za nízké hladiny osvětlení nebo na přímém slunečním světle.

Dosažení perfektních portrétů nad vodou i pod vodou nebylo nikdy snazší. Inteligentní portrét aktivuje funkce, jako je Priorita ostření na obličej (která automaticky detekuje tvář objektu a zaostřuje na ni) nebo Detekce tváře pod vodou (která automaticky pořizuje snímky při detekci tváří osob v moři nebo bazénu). K uvedení nového vodotěsného a nárazuvzdorného fotoaparátu říká Ines Bernardes, Product Manager for COOLPIX u společnosti Nikon Europe, následující: „COOLPIX W100 poskytuje kvalitní snímky a Full HD videosekvence při vysoké odolnosti a snadném ovládání, takže můžete odpočívat s vědomím, že váš fotoaparát přečká nečekaný pád nebo potopení do bazénu. Bez ohledu na to, kam budete cestovat, provede funkce SnapBridge automatickou synchronizaci snímků prostřednictvím technologie Bluetooth ®5 low energy s vaším chytrým telefonem nebo tabletem pro jejich okamžité sdílení nebo uložení.