Nezařazené

Kurz pózování

Vysílání v tomto přehrávači poběží ve čtvrtek 10. září od 18:30. Další informace najdete níže.

 

Vysílání v tomto přehrávači poběží ve čtvrtek 10. září od 18:30. Další informace najdete níže.

 

 

 

Ve spolupráci s internetovou televizí Kurzyzive.cz jsme pro Váš připravili další v přímém přenosu bezplatné vysílání.
Lektorka: Jarka Hrnčárková
Vysílání poběží: Ve čtvrtek 10. září od 18:30

 

Videozáznam kurzu si můžete zakoupit do půlnoci 10. září. srpna zakoupit za 490 Kč. (poté bude jeho cena 990 Kč)

Koupit videozáznam

Jedním z hlavních klíčů pro dobrou portrétní fotografii je správné pózování modelu. Ať se zabýváte fotografováním komerčně nebo pro zábavu, jistě většinou nefotíte profesionální modelky a modely. O to více je důležité umět pracovat s modelem tak aby Vaše výsledné fotografie byly co nejlepší.


Popis kurzu
Jestliže jste se rozhodli, že budete fotit lidi, nestačí jen perfektně znát, jak pracovat s fotoaparátem a se světlem. Musíte vědět i to, jak pózovat osoby, které budete fotit. Většina lidí nejsou profesionálními modely a neví, co mají při focení dělat.
  V tomto kurzu se proto zaměříme na pózování. Ukážeme si, jak rychle uvolnit člověka, kterého budete fotit. Vysvětlíme si zásady správného pózování a ukážeme si, kdy je vhodné jaké pózy používat. Dále si řekneme, jak šikovně zeštihlovat a zdůrazňovat přednosti foceného člověka..
  Dozvíte se, jak různé pózy přizpůsobit oblečení a celkovému vyznění fotek, jak se liší pózování mužů a žen a jaká jsou specifika pózování různých věkových kategorií. V neposlední řadě se budeme bavit také o tom, jak fotit tak, abyste prodali co nejvíce fotek. A jak si rychle a jednoduše různé pózy zapamatovat..


O lektorce
Lektorka Jarka HrnčárkováFocení se věnuji více než sedm let a ještě ani jednou se nestalo, že by mě to přestalo bavit.
Když se potřebuju odreagovat nebo zabavit, vezmu foťák a jdu fotit nebo si sednu k počítači a začnu retušovat. Zkrátka miluji to, co dělám!
Mou filosofíí je, že každá žena může být krásná, což se snažím dokázat ve svých fotografiích. Neexistují nefotogeničtí lidé, pouze fotografové, kteří člověka nedokážou dostatečně uvolnit a dobře mu říct, co dělat.

Portfólio: http://jarka-hrncarkova.cz/