Nezařazené

Invex – Digitex 2007 přinesou mimořádně atraktivní doprovodný program

Conferences&Events jako nedílná součást veletrhů Invex a Digitex jsou v letošním roce bohatší než kdykoliv předtím. Již v těchto dnech pořadatelé ohlašují takřka tři desítky akcí, které umožní svou specializací setkání vystavovatelů a návštěvníků nad konkrétními tématy a jsou koncipovány jako tématická podpora samotné veletržní účasti firem k vybraným cílovým skupinám, ať už v profesionální nebo vzdělávací rovině.

Na Invex za odborností, na Digitex za zábavou

Zatímco Invex jako odborná „business to business“ platforma přináší větší nabídku specializovaných, oborově zaměřených tématických projektů, konferencí, seminářů a diskusních stolů, tak doprovodné akce v rámci Digitexu znamenají především návštěvnicky atraktivní projekty umožňující praktické srovnání výrobků z oblasti spotřební elektroniky.

INVEX – řešení pro business

V rámci Invexu se jedním z nejzajímavějších projektů bezpochyby stane konference Výběr a přínosy ERP systémů v podnikové praxi, zaměřená na inovativní řešení v oblasti podnikových informačních systémů. Již téměř tradičně se i v letošním roce součástí Invexu stane Franchise Meeting Point – největší přehlídka podnikatelských příležitostí na území ČR. Chybět nebude ani setkání vrcholových manažerů průmyslových firem CIPR – Czech Informatics Projects Review 2007. Mezi další klíčový témata bude patřit například problematika elektronických komunikací a perspektivních telekomunikačních služeb, informační bezpečnosti nebo komplexní řešení podnikové IT infrastruktury.

DIGITEX – digitální domácnost, zábava a hry…

Digitex opět nastíní v rámci Technologie & Design střety a sbližování moderní technologie s atraktivním vzhledem. Fotoaréna powered by IDIF přinese živé srovnání nejzajímavějších digitálních fotoaparátů a Zvětšený svět DIGIFOTO pak výstavu snímků za účasti předních českých fotografů. Nejnovější trendy spotřební elektroniky budou představeny v rámci projektu HIGH DEFINITION LIVE! a jak je to v podmínkách moderní domácnosti návštěvníkům přiblíží Inteligentní domácnost. Chybět nebudou ani mobilní telefony a to v rámci Mobility Hall a v soutěžní podobě na MISTROVSTVÍ V „ESEMESKOVÁNÍ“ . Oblast počítačových her bude zastoupena jak vývojáři v Developer Point, tak i hráči v INVEX-DIGITEX CUPu. Stejně jako v uplynulém roce bude k vidění též výstava k historii, současnosti a budoucnosti médií.

Projekty příslušné pro veletrh INVEX

E-VIZE KRAJŮ, MĚST A OBCÍ 200X – ELEKTRONIZACE STÁTNÍ SPRÁVY

(23.10.) den státní správy a samosprávy

Konference, která proběhne během v rámci prvního dne veletrhu, Dne státní správy a samosprávy, je určená pro zástupce měst a obcí. Tematické přednášky budou zahrnovat kromě diskusních panelů prezentace konkrétních realizovaných projektů ve státní správě. Očekávána registrace více než 1200 starostů a informatiků obcí.

Kdy a kde: úterý 23. 10. 2007, Pavilon G2 – Prezentační centrum

TELCO & BROADBAND VIZE 200X – PERSPEKTIVNÍ KOMUNIKAČNÍ SLUŽBY

(24.10.) den podnikových ict řešení

Odborná konference a diskusní panely na vybraná témata za účasti významných osobností oboru telekomunikací osvětluje hlavní trendy elektronických komunikací a vize jejich dopadů – od obsahu elektronických komunikací až po firemní komunikační řešení nebo služby pro státní správu.

Kdy a kde: středa 24. 10. 2007, Pavilon G2 – Prezentační centrum

VÝBĚR A PŘÍNOSY ERP SYSTÉMŮ V PODNIKOVÉ PRAXI

(24.10.) den podnikových ict řešení

Konference zaměřená na aktuální trendy a inovativní řešení v oblasti podnikových informačních systémů a jejich konkrétní dopady pro firemní stabilitu a růst.

Kdy a kde: středa 24. 10. 2007, Kongresové centrum, sály A, B, C

CIPR – CZECH INFORMATICS PROJECTS REVIEW

(24.10.) den podnikových ict řešení

Konference za účasti zástupců vrcholového managementu českého průmyslu, správy a IT společností s podtitulem „ICT jako nedílná součást úspěšného růstu podniku.“ Diskuse zástupců velkých investorů a realizátorů řešení v oblasti ICT nad prezentacemi významných realizovaných projektů.

Kdy a kde: středa 24. 10. 2007, Pavilon E – Business Centrum

RESELLER MEETING POINT

(25.10.) den prodejního řetězce

Zástupcům prodejního řetězce v oblasti IT a spotřební elektroniky bude určena specializovaná sekce s registrovaným vstupem, která nemá klasický výstavní charakter. Jejím cílem je zprostředkování nových obchodních kontaktů mezi výrobci, prodejci a distributory v klidném a nerušeném prostředí.

Kdy a kde: úterý 23. – čtvrtek 25. 10. 2007, Pavilon G2

ICT FÓRUM PRO ČESKÉ A SLOVENSKÉ ŠKOLY

(26.10.) den veřejného sektoru

Prostor dostanou také odborníci ze školství, zdravotnictví a veřejné správy – na ICT Fóru pro školy může získat více než 500 registrovaných ředitelů škol a lektorů praktické zkušenosti s využitím ICT v samostatné výuce.

Kdy a kde: pátek 26. 10. 2007, Kongresové centrum, sály A, B, C

EHEALTH – INFORMAČNÍ SYSTÉMY VE ZDRAVOTNICTVÍ

(26.10.) den veřejného sektoru

Panelová diskuse při příležitosti Dne veřejného sektoru v oblasti školství a zdravotnictví na téma významu ICT pro ekonomiku zdravotnictví a elektronických zdravotních záznamů

Kdy a kde: pátek 26. 10. 2007, Pavilon E – Business Centrum, sál II

FÓRUM ELEKTRONICKÉ KOMUNIKACE 2007

(23.10.) den státní správy a samosprávy

Tradiční zahajovací konference reaguje na aktuální hybná témata elektronických komunikací za účasti vládních představitelů, zástupců regulátora a významných osobností telekomunikačního světa.

Kdy a kde: úterý 23. 10. 2007, Kongresové centrum, sál A

MILNÍKY DIGITÁLNÍ TELEVIZE

(23.10.) den státní správy a samosprávy

Tradiční panelová diskuse na téma digitalizace rozhlasového a televizního vysílání v ČR za účasti odborníků z oblasti distribuce televizního signálu a celostátních televizních stanic, zástupců státní správy a regulačních orgánů a zástupců významných technologických firem.

Kdy a kde: úterý 23. 10. 2007, Kongresové centrum, sál A

FRANCHISE MEETING POINT

(24.10.) den podnikových ict řešení

Největší přehlídka podnikatelských příležitostí v ČR Franchise Meeting Point, na které se představí nejaktivnější franchisingové systémy na českém trhu, doplněné prezentacemi finančních institucí a služeb pro podnikatele.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon A2

EVROPSKÉ FRANCHISOVÉ DNY

(24.10.) den podnikových ict řešení

Konference za účasti zástupců státní správy, renomovaných světových odborníků v oblasti franchisového podnikání a zástupci významných podnikatelských a franchisových svazů z řady zemí Střední a Západní Evropy.

Kdy a kde: středa 24. – čtvrtek 25. 10. 2007, Kongresové centrum, sál A

VOIP & BROADBAND EXPO

(24.10.) den podnikových ict řešení

Fenoménu internetové telefonie a širokopásmovému připojení bude již potřetí věnována tematicky profilovaná sekce.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon G1

SVĚT IT SECURITY – VYTVOŘME SI BEZPEČNOU BUDOUCNOST

(24.10.) den podnikových ict řešení

Konference na téma informační bezpečnosti pro profesionály a zkušeností z praktické implementace systémů řízení informační bezpečnosti. Kdy a kde: středa 24. 10. 2007, Pavilon A3 – sál Morava

LINUX HALL – LINUX A OPEN SOURCE V PRAXI

Jednodenní odborná konference určená IT profesionálům pracujícím ve firemním sektoru, státní správě nebo samosprávě a všem, kteří se chtějí seznámit s trendy v oblasti profesionálního využití Linuxu a open source.

Kdy a kde: úterý 23. 10. 2007, Pavilon A3 – sál Morava

JOB FAIR

Tento personalistický projekt představuje na Invexu problematiku lidských zdrojů v oboru informačních technologií a je určen prezentaci nabídek pracovních příležitostí a vzdělávání.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon A2

VIP INDOOR GOLF INVEX CUP

Golfový turnaj pro vystavovatele a zvané opět zatraktivní průběh veletržního dění v businessovém pavilonu G2 jako oáze pohody a odpočinku

Kdy a kde: úterý 23. – čtvrtek 25. 10. 2007, Pavilon G2

Projekty příslušné pro veletrh DIGITEX

MEDIA HALL – „HISTORIE A SOUČASNOST MÉDIÍ“ A „DIGITÁLNÍ VYSÍLÁNÍ DNES A ZÍTRA“

Základem expozice realizované ve spolupráci s partnery je výstava o vývoji, proměnách a vlivu masových médií nazvaná „Zlaté časy médií“ a její druhé pokračování se bude zabývat také pronikáním technologií digitalizace rozhlasového a televizního vysílání do běžných domácností.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon E

TECHNOLOGIE & DESIGN

Cílem je představit špičkové produkty spotřební elektroniky a designu moderního nábytku ve světle inteligentních řešení domácnosti.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon F

GPS NAVIGACE PRO KAŽDÉHO

Oborově ucelený prostor v pavilonu B, na kterém návštěvník najde komplexní nabídku nejprodávanějších značek satelitní navigace.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon F

INTELIGENTNÍ DOMÁCNOST

Odborná konference o integraci nových technologií pro práci i domácí zábavu, hospodaření s energiemi až po zabezpečovací systémy v moderním pojetí bytové výstavby.

Kdy a kde: čtvrtek 25. 10. 2007, Pavilon E – Business Centrum, sál II

HIGH DEFINITION LIVE!

Nejžhavější trendy spotřební elektroniky v projektu, který se pod drobnohledem zaměří na témata od filmů ve vysokém rozlišení, špičkové elektroniky s HD zobrazení až po nástup nových technologií digitálního záznamu.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon F

FOTOARÉNA POWERED BY IDIF

Možnost „živého porovnání“ nejzajímavějších digitálních fotoaparátů dostupných na českém trhu a program přednášek známých osobností.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon F

DEVELOPER POINT

Interaktivní diskusní projekt na téma vývoje her a budoucí vize digitální zábavy.

Kdy a kde: čtvrtek 25. – pátek 26. 10. 2007, Pavilon Z

INVEX-DIGITEX CUP

Finále Mistrovství ČR v počítačových hrách za účasti nejlepších hráčů, kteří si vybojovali účast v celoročních kvalifikacích.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon Z

ZVĚTŠENÝ SVĚT DIGIFOTO

Výstava snímků, vytištěné digitálně ve velkoplošném formátu za účasti předních českých fotografů.

Kdy a kde: čtvrtek 25. – pátek 26. 10. 2007, Pavilon Z

MOBILITY HALL A MISTROVSTVÍ V „ESEMESKOVÁNÍ“

Nejnovější produktové novinky nejprodávanějších značek mobilních telefonů na českém trhu s profesionálním poradenstvím doprovodí pátý ročník populární soutěže v esemeskování a přehlídka historických mobilních telefonů.

Kdy a kde: čtvrtek 25. – pátek 26. 10. 2007, Pavilon Z

Více informací a další tiskové zprávy, naleznete ZDE.

Conferences&Events jako nedílná součást veletrhů Invex a Digitex jsou v letošním roce bohatší než kdykoliv předtím. Již v těchto dnech pořadatelé ohlašují takřka tři desítky akcí, které umožní svou specializací setkání vystavovatelů a návštěvníků nad konkrétními tématy a jsou koncipovány jako tématická podpora samotné veletržní účasti firem k vybraným cílovým skupinám, ať už v profesionální nebo vzdělávací rovině.

Na Invex za odborností, na Digitex za zábavou

Zatímco Invex jako odborná „business to business“ platforma přináší větší nabídku specializovaných, oborově zaměřených tématických projektů, konferencí, seminářů a diskusních stolů, tak doprovodné akce v rámci Digitexu znamenají především návštěvnicky atraktivní projekty umožňující praktické srovnání výrobků z oblasti spotřební elektroniky.

INVEX – řešení pro business

V rámci Invexu se jedním z nejzajímavějších projektů bezpochyby stane konference Výběr a přínosy ERP systémů v podnikové praxi, zaměřená na inovativní řešení v oblasti podnikových informačních systémů. Již téměř tradičně se i v letošním roce součástí Invexu stane Franchise Meeting Point – největší přehlídka podnikatelských příležitostí na území ČR. Chybět nebude ani setkání vrcholových manažerů průmyslových firem CIPR – Czech Informatics Projects Review 2007. Mezi další klíčový témata bude patřit například problematika elektronických komunikací a perspektivních telekomunikačních služeb, informační bezpečnosti nebo komplexní řešení podnikové IT infrastruktury.

DIGITEX – digitální domácnost, zábava a hry…

Digitex opět nastíní v rámci Technologie & Design střety a sbližování moderní technologie s atraktivním vzhledem. Fotoaréna powered by IDIF přinese živé srovnání nejzajímavějších digitálních fotoaparátů a Zvětšený svět DIGIFOTO pak výstavu snímků za účasti předních českých fotografů. Nejnovější trendy spotřební elektroniky budou představeny v rámci projektu HIGH DEFINITION LIVE! a jak je to v podmínkách moderní domácnosti návštěvníkům přiblíží Inteligentní domácnost. Chybět nebudou ani mobilní telefony a to v rámci Mobility Hall a v soutěžní podobě na MISTROVSTVÍ V „ESEMESKOVÁNÍ“ . Oblast počítačových her bude zastoupena jak vývojáři v Developer Point, tak i hráči v INVEX-DIGITEX CUPu. Stejně jako v uplynulém roce bude k vidění též výstava k historii, současnosti a budoucnosti médií.

Projekty příslušné pro veletrh INVEX

E-VIZE KRAJŮ, MĚST A OBCÍ 200X – ELEKTRONIZACE STÁTNÍ SPRÁVY

(23.10.) den státní správy a samosprávy

Konference, která proběhne během v rámci prvního dne veletrhu, Dne státní správy a samosprávy, je určená pro zástupce měst a obcí. Tematické přednášky budou zahrnovat kromě diskusních panelů prezentace konkrétních realizovaných projektů ve státní správě. Očekávána registrace více než 1200 starostů a informatiků obcí.

Kdy a kde: úterý 23. 10. 2007, Pavilon G2 – Prezentační centrum

TELCO & BROADBAND VIZE 200X – PERSPEKTIVNÍ KOMUNIKAČNÍ SLUŽBY

(24.10.) den podnikových ict řešení

Odborná konference a diskusní panely na vybraná témata za účasti významných osobností oboru telekomunikací osvětluje hlavní trendy elektronických komunikací a vize jejich dopadů – od obsahu elektronických komunikací až po firemní komunikační řešení nebo služby pro státní správu.

Kdy a kde: středa 24. 10. 2007, Pavilon G2 – Prezentační centrum

VÝBĚR A PŘÍNOSY ERP SYSTÉMŮ V PODNIKOVÉ PRAXI

(24.10.) den podnikových ict řešení

Konference zaměřená na aktuální trendy a inovativní řešení v oblasti podnikových informačních systémů a jejich konkrétní dopady pro firemní stabilitu a růst.

Kdy a kde: středa 24. 10. 2007, Kongresové centrum, sály A, B, C

CIPR – CZECH INFORMATICS PROJECTS REVIEW

(24.10.) den podnikových ict řešení

Konference za účasti zástupců vrcholového managementu českého průmyslu, správy a IT společností s podtitulem „ICT jako nedílná součást úspěšného růstu podniku.“ Diskuse zástupců velkých investorů a realizátorů řešení v oblasti ICT nad prezentacemi významných realizovaných projektů.

Kdy a kde: středa 24. 10. 2007, Pavilon E – Business Centrum

RESELLER MEETING POINT

(25.10.) den prodejního řetězce

Zástupcům prodejního řetězce v oblasti IT a spotřební elektroniky bude určena specializovaná sekce s registrovaným vstupem, která nemá klasický výstavní charakter. Jejím cílem je zprostředkování nových obchodních kontaktů mezi výrobci, prodejci a distributory v klidném a nerušeném prostředí.

Kdy a kde: úterý 23. – čtvrtek 25. 10. 2007, Pavilon G2

ICT FÓRUM PRO ČESKÉ A SLOVENSKÉ ŠKOLY

(26.10.) den veřejného sektoru

Prostor dostanou také odborníci ze školství, zdravotnictví a veřejné správy – na ICT Fóru pro školy může získat více než 500 registrovaných ředitelů škol a lektorů praktické zkušenosti s využitím ICT v samostatné výuce.

Kdy a kde: pátek 26. 10. 2007, Kongresové centrum, sály A, B, C

EHEALTH – INFORMAČNÍ SYSTÉMY VE ZDRAVOTNICTVÍ

(26.10.) den veřejného sektoru

Panelová diskuse při příležitosti Dne veřejného sektoru v oblasti školství a zdravotnictví na téma významu ICT pro ekonomiku zdravotnictví a elektronických zdravotních záznamů

Kdy a kde: pátek 26. 10. 2007, Pavilon E – Business Centrum, sál II

FÓRUM ELEKTRONICKÉ KOMUNIKACE 2007

(23.10.) den státní správy a samosprávy

Tradiční zahajovací konference reaguje na aktuální hybná témata elektronických komunikací za účasti vládních představitelů, zástupců regulátora a významných osobností telekomunikačního světa.

Kdy a kde: úterý 23. 10. 2007, Kongresové centrum, sál A

MILNÍKY DIGITÁLNÍ TELEVIZE

(23.10.) den státní správy a samosprávy

Tradiční panelová diskuse na téma digitalizace rozhlasového a televizního vysílání v ČR za účasti odborníků z oblasti distribuce televizního signálu a celostátních televizních stanic, zástupců státní správy a regulačních orgánů a zástupců významných technologických firem.

Kdy a kde: úterý 23. 10. 2007, Kongresové centrum, sál A

FRANCHISE MEETING POINT

(24.10.) den podnikových ict řešení

Největší přehlídka podnikatelských příležitostí v ČR Franchise Meeting Point, na které se představí nejaktivnější franchisingové systémy na českém trhu, doplněné prezentacemi finančních institucí a služeb pro podnikatele.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon A2

EVROPSKÉ FRANCHISOVÉ DNY

(24.10.) den podnikových ict řešení

Konference za účasti zástupců státní správy, renomovaných světových odborníků v oblasti franchisového podnikání a zástupci významných podnikatelských a franchisových svazů z řady zemí Střední a Západní Evropy.

Kdy a kde: středa 24. – čtvrtek 25. 10. 2007, Kongresové centrum, sál A

VOIP & BROADBAND EXPO

(24.10.) den podnikových ict řešení

Fenoménu internetové telefonie a širokopásmovému připojení bude již potřetí věnována tematicky profilovaná sekce.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon G1

SVĚT IT SECURITY – VYTVOŘME SI BEZPEČNOU BUDOUCNOST

(24.10.) den podnikových ict řešení

Konference na téma informační bezpečnosti pro profesionály a zkušeností z praktické implementace systémů řízení informační bezpečnosti. Kdy a kde: středa 24. 10. 2007, Pavilon A3 – sál Morava

LINUX HALL – LINUX A OPEN SOURCE V PRAXI

Jednodenní odborná konference určená IT profesionálům pracujícím ve firemním sektoru, státní správě nebo samosprávě a všem, kteří se chtějí seznámit s trendy v oblasti profesionálního využití Linuxu a open source.

Kdy a kde: úterý 23. 10. 2007, Pavilon A3 – sál Morava

JOB FAIR

Tento personalistický projekt představuje na Invexu problematiku lidských zdrojů v oboru informačních technologií a je určen prezentaci nabídek pracovních příležitostí a vzdělávání.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon A2

VIP INDOOR GOLF INVEX CUP

Golfový turnaj pro vystavovatele a zvané opět zatraktivní průběh veletržního dění v businessovém pavilonu G2 jako oáze pohody a odpočinku

Kdy a kde: úterý 23. – čtvrtek 25. 10. 2007, Pavilon G2

Projekty příslušné pro veletrh DIGITEX

MEDIA HALL – „HISTORIE A SOUČASNOST MÉDIÍ“ A „DIGITÁLNÍ VYSÍLÁNÍ DNES A ZÍTRA“

Základem expozice realizované ve spolupráci s partnery je výstava o vývoji, proměnách a vlivu masových médií nazvaná „Zlaté časy médií“ a její druhé pokračování se bude zabývat také pronikáním technologií digitalizace rozhlasového a televizního vysílání do běžných domácností.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon E

TECHNOLOGIE & DESIGN

Cílem je představit špičkové produkty spotřební elektroniky a designu moderního nábytku ve světle inteligentních řešení domácnosti.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon F

GPS NAVIGACE PRO KAŽDÉHO

Oborově ucelený prostor v pavilonu B, na kterém návštěvník najde komplexní nabídku nejprodávanějších značek satelitní navigace.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon F

INTELIGENTNÍ DOMÁCNOST

Odborná konference o integraci nových technologií pro práci i domácí zábavu, hospodaření s energiemi až po zabezpečovací systémy v moderním pojetí bytové výstavby.

Kdy a kde: čtvrtek 25. 10. 2007, Pavilon E – Business Centrum, sál II

HIGH DEFINITION LIVE!

Nejžhavější trendy spotřební elektroniky v projektu, který se pod drobnohledem zaměří na témata od filmů ve vysokém rozlišení, špičkové elektroniky s HD zobrazení až po nástup nových technologií digitálního záznamu.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon F

FOTOARÉNA POWERED BY IDIF

Možnost „živého porovnání“ nejzajímavějších digitálních fotoaparátů dostupných na českém trhu a program přednášek známých osobností.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon F

DEVELOPER POINT

Interaktivní diskusní projekt na téma vývoje her a budoucí vize digitální zábavy.

Kdy a kde: čtvrtek 25. – pátek 26. 10. 2007, Pavilon Z

INVEX-DIGITEX CUP

Finále Mistrovství ČR v počítačových hrách za účasti nejlepších hráčů, kteří si vybojovali účast v celoročních kvalifikacích.

Kdy a kde: úterý 23. – sobota 27. 10. 2007, Pavilon Z

ZVĚTŠENÝ SVĚT DIGIFOTO

Výstava snímků, vytištěné digitálně ve velkoplošném formátu za účasti předních českých fotografů.

Kdy a kde: čtvrtek 25. – pátek 26. 10. 2007, Pavilon Z

MOBILITY HALL A MISTROVSTVÍ V „ESEMESKOVÁNÍ“

Nejnovější produktové novinky nejprodávanějších značek mobilních telefonů na českém trhu s profesionálním poradenstvím doprovodí pátý ročník populární soutěže v esemeskování a přehlídka historických mobilních telefonů.

Kdy a kde: čtvrtek 25. – pátek 26. 10. 2007, Pavilon Z

Více informací a další tiskové zprávy, naleznete ZDE.