Nezařazené

EIZO FlexScan EV2750

EIZO představuje 27palcový monitor EV2750 s rozlišením 2560 × 1440 s ultratenkým rámečkem 1 mm a plochým povrchem se skrytými dotykovými senzory integrovanými přímo v zobrazovací části panelu. Monitor je ideální pro kancelářské prostředí a CAD.

EIZO představuje 27palcový monitor EV2750 s rozlišením 2560 × 1440 s ultratenkým rámečkem 1 mm a plochým povrchem se skrytými dotykovými senzory integrovanými přímo v zobrazovací části panelu. Monitor je ideální pro kancelářské prostředí a CAD.

Fusion-Design Monitor EV2750 vyniká ultratenkým rámečkem širokým pouze 1 mm. Zajímavostí jsou dotykové ovládací prvky integrované přímo v zobrazovací části panelu. Výsledkem je kompaktní vzhled, který upoutá pozornost a ještě ušetří místo na psacím stole. Zanedbatelnou šířku rámečku ocení také uživatelé vícemonitorových sestav, neboť zobrazovací plochy na sebe budou těsně navazovat.


Díky rozlišení 2560 × 1440 bodů, kontrastnímu poměru 1000:1 a maximálnímu jasu 350 cd/m2 je dosaženo prvotřídní kvality obrazu se zřetelným zobrazením struktur a ostrými konturami textu. Panel LCD s technologií IPS nabízí pozorovací úhel 178 stupňů. Díky tomu zůstávají barvy i kontrast v celém zorném poli uživatele neměnné.

Obraz bez poblikávání: monitor EV2750 využívá k řízení podsvícení hybridní technologii vyvinutou firmou EIZO, která kombinuje stejnosměrnou regulaci s PWM (pulsně-šířkovou modulací). Pro vyšší stabilitu řízení nízkých úrovní jasu (FlickerFree) používá EIZO tzv. regulaci VF-PWM (vysokofrekvenční PWM – 18 kHz).

Optimální jas obrazu je zajištěn funkcí Auto-EcoView, která automaticky upravuje jas podle okolního prostředí. Tato funkce je doplněna o funkci EcoView Optimizer, která upravuje (tlumí) jasovou složku velkých bílých ploch na obrazovce, aby bílá pozadí v textových editorech a mailových klientech nepůsobila nepříjemným oslňujícím dojmem. Nová povrchová úprava také prakticky eliminovala nepříjemný „třpyt“ vznikající na velkých jednolitých plochách (např. na bílém pozadí).

EIZO FlexScan EV2750 představuje optimální monitor pro využití na místech vyžadujících kompaktní a moderní vzhled. Může jít například o veřejné prostory, burzy, návrhová pracoviště CAD, obchody či velíny a kontrolní stanoviště.

Model EV2750 je nabízen v černém nebo bílém provedení (Apple white).

Vlastnosti:
Panel LCD IPS o úhlopříčce 27 palců s rozlišením 2560 × 1440 bodů a poměrem stran 16:10 pro vynikající obrazovou kvalitu
Rámeček široký méně než 1 mm – extrémně kompaktní a mimořádně poutavý vzhled
Ovládací dotykové prvky integrované přímo v zobrazovací části panelu
Volitelně v černém nebo bílém provedení (Apple white)
Kontrast 1000:1, jas 350 cd/m2, pozorovací úhel 178°
Obraz bez poblikávání díky hybridnímu řízení jasu
Funkce Auto-EcoView, EcoView-Index a EcoView-Optimizer pro nejvyšší úsporu energie a optimální ergonomii
Rozbočovač USB 3.0 s jedním konektorem pro upstream a dvěma konektory pro downstream
Podpora funkce Picture by Picture (současné zobrazení videosignálu z více PC)
Vstupy DisplayPort, HDMI a DVI-D

Pětiletá záruka je důkazem přesvědčení společnosti EIZO o spolehlivosti LCD monitorů řady FlexScan.

Monitor je již dostupný na českém a slovenském trhu. Předpokládaná cena 20.690,- Kč včetně DPH.
Monitor je vystaven v EIZO showroomu v Karlíně.