Nezařazené

Červencové FotoVideo – neuvěřitelný hyperrealismus, abstrakce i sociální dokument

Ano, je tu čas právě nastoupeného léta a nekonečných možností fotografických pokusů i dobře připravených projektů. Fotografové i videomakeři tuto dobu milují. Volno, klid a pohoda na focení či filmování a úniky ze světa každodennosti do světa krásy a zcela jiných myšlenkových pochodů. Pojďte si s námi vyzkoušet i to, co pro mnohé bylo donedávna tabu, či co vlastně nepovažovali za možné. Věříme, že vám poskytneme dostatek praktických rad i světové inspirace.

 

Vyberte si z různorodého obsahu červencového vydání časopisu FotoVideo a kupte si ho určitě na dovolenou, na prázdniny, domů či na chalupu: 

 

INSPIRACE: HYPERREALISMUS JE NEROVNÝ SŇATEK MALBY A FOTOGRAFIE

Svazek umění, uzavřený již v první polovině 19. století známými umělci 

 

PŘEDSTAVUJEME: GITZO POPRVÉ INSPIRUJE K JINÉMU VYUŽITÍ FOTOGRAFIE

Tomáš Berger, restaurátor a fotograf má vlastně dvě krásné profese 

 

SOUTĚŽ: SKVĚLÉ VÝSLEDKY NÁRODNÍHO KOLA EISA MAESTRO PHOTO

Poznejte exkluzivně tři naše nejlepší a kochejte se jejich snímky

 

DIGIŠKOLA RADÍ I DOPORUČUJE: TĚŽKÝ KALIBR GOOGLE ART

Velká nabídka z fondu veřejných a bezplatných archivů umění 

 

MOBILNÍ FOCENÍ: JAKÁ JE ČERNOBÍLÁ SMARTPHONEM?

 O milé a krásné aplikaci Dramatic Black & White 

 

TECHNIKA: SKVĚLÉ 24″ MONITORY PRO FOTOGRAFY JSOU NA TRHU

EIZO CG2420 a CS2420 a barvy máte naplno! 

 

a další a další články, recenze, testy, praxe, novinky a inspirace.

 

Prodáváme se po celé české a Slovenské republice. A pokud FotoVideo nebudete moci najít, napište nám. Doporučíme vám nejbližší prodejnu, kde ho zaručeně koupíte. 

Mnohé z vás zaujala jedinečná nabídka našeho předplatného. Jsme rádi, že můžete získat náš časopis na celý rok a ještě navíc s batohem, brašnou či poukazem na workshop či fotoknihu za bezkonkurenční cenu. Pokud jste spokojení s novou nabídkou, kterou vám v tomto červencovém vydání opět nabízíme, objednejte si hned předplatné časopisu FotoVideo v papírové či elektronické podobě a budete ho mít i v jeho dalších vydáních stále u sebe. Je už fakt čas si nás předplatit! Koupí našeho předplatného ušetříte téměř 50% vašich výdajů oproti měsíčním nákupům v běžné prodejně. A ještě si můžete příslušný dárek vybrat! A nezapomeňte, že v každém vydání najdete více než 20 nejlepších snímků z aktuálně vyhodnoceného tématu soutěže Fotograf roku 2016 a další desítky čtenářských snímků z našich bohatě dotovaných, fotografických soutěží!

 

S námi vyhrajete!

 

Klikněte hned na: 

www.ifotovideo.cz

a

www.fotografroku.cz