Nezařazené

Nové číslo časopisu Stereo & Video

Tady je malá ochutnávka z jeho dalšího obsahu:

Tady je malá ochutnávka z jeho dalšího obsahu:

TEST: OUTDOOROVÉ VIDEOKAMERY
Jsou miniaturní a velice lehké, takže se mohou připevnit prakticky kamkoli, třeba na hruď, helmu, surf, řídítka, čelní sklo auta apod., a protože vydrží (skoro) vše, nevadí jim ani prach, voda, nárazy či pády. Jaké funkce mají a jaké výsledky poskytují? To prozrazuje reprezentativní test jedenácti outdoorových videokamer značek Actionpro, AEE, Drift, Evolveo, Garmin, GoPro, Hama, Isaw, Mio a Sony, tedy takřka všech nyní dostupných na našem trhu. Uvažujete-li o nákupu takové videokamery, pak si tento test určitě nenechte ujít. Pomůže vám najít tu pravou pro vaše konkrétní nároky a předejít tak případnému zklamání z nesprávné volby.

TEST: SOUNDBARY
V elegantních štíhlých tělech současných televizorů nezbývá už mnoho místa pro reproduktory. Přičteme-li k tomu, že jejich plastové a plechové kabátky mají k ideálním ozvučnicím dost daleko, není divu, že zvuk plochých televizorů obvykle citelně pokulhává za obrazem. Jak ho povýšit na rovnocenného spoluhráče? Jedním z nejschůdnějších řešení je jeho vyvedení do externího soundbaru umístěného pod televizor. Otestovali jsme deset jejich nejnovějších zástupců značek Bose, Klipsch, Onkyo, Pioneer, Samsung a Sony v cenách od 4 500 do 14 990 Kč, které vesměs nejen výrazně zdokonalí reprodukci zvuku, ale zároveň mu dodají prostorovost, čímž umocní celkový divácký vjem. Nechcete si dopřát kvalitnější zvuk i vy?

TEST: MINI A MIKROSYSTÉMY
Audiosdruženáři poskytující “vše v jednom” se stále těší velké oblibě. V prodeji stolních přístrojů si léta drží stabilně druhou příčku hned za televizory. Nejvíc jdou na odbyt sice přístroje nejnižší cenové třídy, ale zájemci o kvalitní poslech sáhnou spíš po bohatěji vypravených systémech střední cenové třídy. K nim patří i osm hodnocených modelů značek Cambridge Audio, Denon, Onkyo, Panasonic, Pioneer, Sony, Teac a Yamaha. Nezaujme některý z nich místo i ve vašem interiéru?

REPORTÁŽE: ČÍM SE PRÁVĚ CHLUBÍ PANASONIC A PHILIPS?
Společnosti Panasonic, Philips a TP Vision představily na celoevropských prezentacích své novinky pro letošní rok, které budou v jeho průběhu postupně uvádět na trh. A protože jsme byli při tom, můžete se o nich dozvědět víc už dnes.

Ale tím výčet lahůdek, které přináší Stereo & Video 5/2014, ještě zdaleka nekončí. V samostatných Profilech se představují mj. videoprojektory Epson EH-TW9200W a Panasonic PT-VW345N, nástěnný MP3 přehrávač BS audio WA215BT, reproduktorové soustavy AQ Tango 88, sluchátka NAD Viso HP50, digitální fotoaparát Olympus TG-850, smartphony Samsung Galaxy S5 a LG Optimus F6 či aktivní subwoofer do auta Alpine PWE-V80. Hifisty pak jistě zaujmou gramofony EAT E-Flat a Pro-Ject Xtension 9, integrovaný zesilovač Hegel H300 či reproduktorové soustavy Davis Acoustics MV One, Triangle Antal Anniversary a Xavian Virtuosa.

No, řekněte, nebyla by škoda o všechny tyto informace přijít? Takže rychle do trafiky, než vás rychlejší zájemci předběhnou a Stereo & Video 5/2014 bude vyprodáno! Nebo – ještě lépe – objednejte si jeho pravidelné doručování.

Víc na www.stereovideo.cz

Inzerce

Techniku a služby nejlépe nakoupíte ve: