Nezařazené

Megapixel slaví 1. rok v holešovické prodejně

Sobota 5. 4. plná fotografování, rad a zábavy

Nemáte ještě plány na sobotu? Vyrazte do Megapixelu s celou rodinou.

FOTOGRAFOVÁNÍ PORTRÉTU V ATELIÉRU (od 9:30 a od 16:00 hod)

Sobota 5. 4. plná fotografování, rad a zábavy

Nemáte ještě plány na sobotu? Vyrazte do Megapixelu s celou rodinou.

FOTOGRAFOVÁNÍ PORTRÉTU V ATELIÉRU (od 9:30 a od 16:00 hod)

Určitě nezapomeňte zavítat do ateliéru v 1. patře, kde vás lektor fotografických kurzů naučí, jak se správně fotografuje portrét nebo jak fotografovat děti. Vše si budete samozřejmě moci vyzkoušet. Kapacita ateliéru je omezena, proto doporučujeme se zavčas na tento workshop zaregistrovat.

Pokud vás zajímá, jak se správně kalibruje monitor, na přednášce od 13:30 a od 17:30 h v 1.patře budou všechny dotazy k tomuto tématu zodpovězeny. Kapacita přednášky je omezena, přihlaste se o své místo prostřednictvím jednoduché registrace.

TISKOVÉ CENTRUM (10:00 – 18:30 h)

V tiskovém centru bude průběžně probíhat poradna, jak se docílí kvalitně vytištěné fotografie, dozvíte se také, jaké jsou možnosti tisku, rámování a vazby fotografií. Kapacita účastníků je omezena, doporučujeme se zavčas registrovat.

NECHTE SI VYČISTIT SNÍMAČ – SLEVA 30 %

Mějte svůj fotoaparát neustále připraven a nedopusťte, aby vám fleky a usazeniny pokazily krásnou fotografii. Specialisté na fototechniku z Megapixelu vám snímač odborně vyčistí a ještě dostanete slevu 30 %.

DEJTE VĚDĚT, ŽE JSTE FOTOGRAF – TRIČKA A ODZNAKY SE SLEVOU 50 %

Stylové odznaky a bavlněná trička s fotografickými motivy si jen v sobotu 5. 4. můžete koupit v Megapixelu s 50% slevou.

PORADNA (9:30 – 18:30 h)

V přední části prodejny Vám bude k dispozici specialista na fototechniku a poradí vám například, jak vybrat stativ, jak správně pracovat s filtry, jak vybrat objektiv a fotobatoh a další. Ptát se samozřejmě můžete i na cokoliv dalšího, co vám v souvislosti s fotografováním a natáčením videa zajímá.

JAK SE POŘIZUJÍ LETECKÉ SNÍMKY – KVADROPTÉRA V AKCI (11:30 – 13:00 hod)

Na prostranství za prodejnou bude v rámci workshopu představena v akci kvadroptéra Phantom 2 VISION RC s inteligentní elektronikou, GPS, WiFi a možností ovládání kromě ovládacího panelu také prostřednictvím chytrého telefonu. Pokud jste fanoušky záběrů ze sportovních kamer, tahle “hračka” vás zaujme. Na workshop se zavčas registrujte.

Celý týden zvýhodněná cena tiskových služeb a fotografických kurzů

KVALITNÍ TISKOVÉ SLUŽBY S 30% SLEVOU

Celý týden, tj. 31.3. – 5.4., vám náš mistr tiskař Boris Stojanov zhotoví veškeré produkty z našich kvalitních tiskových služeb se slevou 30 %.

FOTOGRAFICKÉ KURZY SE ZKUŠENÝMI LEKTORY – SLEVA 30 % Zlepšete se ve fotografování a přijďte na naše fotografické kurzy, které vedou zkušení fotografové. V týdnu od 31.3.-5.4. pořídíte veškeré fotografické kurzy z naší nabídky již se slevou 30 %.

Prostory pražské prodejny si můžete prohlédnout také prostřednictvím virtuální prohlídky.

Přesná adresa prodejny: Komunardů 42, Praha 7 – Holešovice

Otevírací doba: PO-SO 9-19 hodin

 

Inzerce

Techniku a služby nejlépe nakoupíte ve: