Nezařazené

Fotobazar s mnoha výhodami

 

Bez rizika, ztráty času a nervů


 

Bez rizika, ztráty času a nervů

Tak lze snadno popsat možnost výkupu u osvědčeného prodejce fototechniky. Například Megapixel nabízí fotografům výkupní kalkulačku, která po zadání základních parametrů zobrazí výkupní cenu a nabídne možnost výkupu. Snadné, rychlé, efektivní a především spolehlivé.

 


3  

 


 

A co ty výhody?

Co můžeme očekávat? Mnohdy budete překvapeni. První výhodou je možnost vyzvednutí prodané techniky přímo u vás doma. Megapixel dále nabízí možnost nákupu na protiúčet, kdy k výkupní ceně dostanete 5% jako bonus a otevírá se možnost nákupu na splátky bez navýšení. A to po celý rok. Ideální řešení nejen pro profesionální fotografy. Snadno si tak pořídíte z pohodlí domova fotoaparát. Navíc se 100% jistotou kvalitního partnera, který se o vše postará a nabídne veškeré záruky.

 


 

Jakou cenu má váš foťák?

Ojedinělá výkupní kalkulačka na fotografickém trhu, vám tak umožňuje zjistit během několika kliknutí cenu vašeho fotoaparátu a nově i samotného objektivu. V případě dalších dotazů jsou k dispozici specialisté na bazar, kteří vám zodpoví vaše otázky.

 

A co nákup v bazaru?

Jedno dobré pořekadlo říká: “Nekupujte zajíce v pytli”. Veškerá technika je v Megapixelu testována a na veškeré bazarové zboží je 6 měsíční záruka. Pokud nejste spokojeni nebo jste si pořízení rozmysleli, tak při nákupu online máte 14 dní na vrácení zboží.

 


 

Nakupujte chytře a s jistotou

Prodejem či nákupem u spolehlivého partnera získáváte záruky a výhody, které jinde nedostanete. Každý vám řekne, že sázka na kvalitu se vyplatí. Vyzkoušejte si výkupní kalkulačku a bazarové služby Megapixel a přesvědčte se sami.

 

Inzerce

Techniku a služby nejlépe nakoupíte ve: