Nezařazené

Cenu za nejlepší interiér roku 2014 získala pražská prodejna MEGAPIXEL

Nedávno byl při hodnocení pražské prodejny Megapixel v Holešovicích použit příměr “Prodejna, kterou si zamilujete” Za krátkou dobu tato specializovaná prodejna s fotografickou a video technikou dokázala oslovit a nadchnout nejen náruživé fotografy a fotografky, ale i odborné architekty, kteří v rámci soutěže Grand Prix architektů 2014 ocenili prodejnu cenou za nejlepší interiér. Čistý a jednoduchý design Při hledání designu Social store se MEGAPIXEL inspiroval jednoduchostí a praktičností značkových prodejen celosvětových značek. V dvoupodlažní prodejně o velikosti 569 čtverečních metrů tak dnes najdete design, který dává velký důraz na samostatné vyzkoušení vystavených produktů bez obsluhy a klade důraz na celkové pojetí fotografie a videa. Není tak překvapením, že v pražském Social Store naleznete zázemí pro přednášky, fotoateliér, tiskové centrum, čítárnu s fotografickou technikou a kavárnu s nejlepším kávou v Holešovicích.

 


 

Přijďte si udělat vlastní názor

Pro fotografy, nadšence architektury a designu, kteří Social Store MEGAPIXEL ještě nenavštívili je to opět další důvod se na naši prodejnu přijít podívat a udělat si vlastní názor. Můžete přijít si jen tak posedět nebo si rovnou vyzkoušet některé z fotografických workshopů.

 


 

Realizace interiéru

Za realizací interiéru prodejny stojí společnost ADR s. r. o. s architekty Petrem Kolářem, Alešem Lapkou a Janou Zoubkovou. Ta hodnotí ocenění následovně: “Jsme rádi, že porota ocenila prostorové kvality návrhu, materiálovou strategii, haptičnost a osobitost zvoleného řešení. Bereme ocenění jako fantastické završení spolupráce s investorem na této zakázce”.
Tomáš Matějček, ředitel společnosti MEGAPIXEL, k tomu dodává: “Chtěli jsme nabídnout zákazníkům vysokou kvalitu prezentace, která odpovídá i našim službám. To, že máme zcela odlišnou prodejnu než mají ostatní prodejci, vnímají návštěvníci velmi pozitivně. Toto ocenění potvrzuje, že jsme se vydali správným směrem”.

 


 

 

Inzerce

Techniku a služby nejlépe nakoupíte ve: